X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie badania płci plodu po porobieniu slask polecam
Odpowiedz

badania płci plodu po porobieniu slask polecam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w Katowicach DnaLab oznaczają płeć płodu bardzo szybko wczoraj zawiozlam dzieciątko dzis mialam wyslany wynik zeskanowany na maila polecam naprawdę szybko a koszt 300 zl laboratorium godne polecenia

    Kiara12006
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 23 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam ja nawet nie zawoziłam 13.10 miałam zabieg na drugi dzieN rano przyjechał kurier a 16.10 otrzymałam wyniki pocztą.

    elizka123
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ