X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Beta po poronieniu
Odpowiedz

Beta po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szybko spada beta hcg po poronieniu? Przed poronieniem byla na poziomie 9000, zabiegu nie było, macica oczyściła się sama przez tydzień po cytotecu.

  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 3 lipca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja podam Ci na moim przykłądnie byłam w 10tyg ciąży, 8tyg życia płodowego i miałam bete ok 40000, zrobiłam bete tydzień temu i była 77, więc wszystko jest dobrze. Jeśli miałaś 9000 poczekaj około trzech tygodni, może czterechi zrób, a jeśli chcesz wiedziec dokladnie kiedy zniknie do 0 róbco pare dni wtedy bedziesz widziala o ile spada i bedziesz potrafiłą sobie obliczyc :) U kazdego jest inaczej, ale za pare tyg powinno byc 0 :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 3 lipca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 39 dniu po zabiegu beta wynosiła 5,29 (miałam bladziochy na teście), następnego dnia dostałam okres.
    Byłam na początku 13 tygodnia (zarodek obumarł pod koniec 7), nie wiem jaka beta była w dniu zabiegu.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 27 dni od zabiegu, na wczorajszym teście wciąż dwie kreski, bety z krwi nie sprawdzałam.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ