X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ból po poronieniu
Odpowiedz

Ból po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mam 20lat i poronienie za sobą.Straciłam ciąże w 6tc.Poroniłam 8-cy temu.Do tej pory nie moge sobie z tym poradzić.Zostałam z tym wszystkim sama,nie mam żadnego wsparcia od bliskich.Dla nich najlepiej jest wogole nie wracać do tego co się stało.Każdy dzień,tydzień miesiąc jest dla mnie czyms okropnym.Za miesiąc powinnam mieć przy sobie maleństwo,ale tak nie będzie.Bo w życiu nie jest tak jak my chcemy tylko tak jak jest nam pisene.Boli mnie to,że nie miałam żadnych szans żeby usłyszeć serduszko,czuć ruchy.Nie umiem myśleć normalnie.Każdy dzień jest dla mnie mocnym kopniakiem od losu.A najgorsze jest to,że niektore dziewczyny robią mi na złość,mowią,że dziecko już kopie itp.Nie zdają sobie z tego sprawy,że mnie to bardzo boli i cierpie.Słysze caly czas MLODA JESTEŚ,MASZ CZAS NA DZIECKO...Tylko,że ja czekałam żeby zajść w ciąże 9-cy.Udało się i tak szybko stracilam szczęście.Nie wiem czy wytrzymam w dniu,w którym powinnam zobaczyć dzidziusia.Będe z tym sama jak zawsze.Nikt nie zrozumie tego co czuje się po stracie maleństwa i lepiej by było żeby nie gadali tych glupot bo to nie jest wsparcia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesz wejdź sobie na część Aniołkowe mamusie tam jest nas wiele i bardzo nawzajem sie wspieramy. Współczuje CI bardzo wiem,zę to jest bardzo trudne ale życie robi nam wiele niespodzianek i wierzę,ze Twój Aniołek z nieba wesprze CIe oraz wyprosi rodzeństwo dla siebie tu na ziemi <3
    Przytulam bardzo mocno <3

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 5 października 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś sama, bo My jesteśmy tu dla Ciebie!

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ