X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bóle po poronieniu biochem.
Odpowiedz

Bóle po poronieniu biochem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alicja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Mam pytanie o Wasze odczucia po ciąży biochemicznej.

    To była moja pierwsza c. biochem.
    Ostatni okres miałam 13 stycznia. Przełom 4/5 tygodnia - coś a'la słaby okres, w toalecie. Po tym czasie robiłam testy ciążowe, wychodzą ujemne.

    Mam pytanie czy normalne są bóle brzucha których doświadczam, przeszło tydzień po tym co opisałam. Jest to lekki, niemal ciągły ból. z ukłuciem od czasu do czasu :/

    Jakie są Wasze doświadczenia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ