X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Brązowa miesiączka po poronieniu
Odpowiedz

Brązowa miesiączka po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xjamajkax Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 października 2015, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, do tej pory nigdy nie występowały u mnie miesiączki koloru brązowego... do dzisiaj. 24 maja poroniłam było to poronienie z zapaleniem doczesnej , ciąża zatrzymana w 8 tygodniu, byłam na zabiegu łyżeczkowania macicy.
    Miesiąc po zabiegu wystąpiło u mnie skąpe plamienie, które trwało 2-3 dni. Od tamtego czasu nie miałam w ogóle okresu a trwało to 5 miesięcy. Ginekolog wolał zaczekać aż przyjdzie sama bez żadnego wywoływania.
    Od 4 dni miesiączkuje na brązowo skąpo, pierwszy i drugi tak samo natomiast 3 i 4 mieszane razem z odrobiną krwi i skrzepami.
    Test ciążowy wykonywałam 5 dni temu wyszedł negatywny. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć coś na ten temat?
    Dodam, że mam nadżerkę i podejrzewam, że to przez zabieg wcześniej jej nie miałam - ale czy nadżerka powodowałaby ' brązową miesiączkę ' czy tylko delikatne plamienie?

    Mama aniołka (24.05.2014 r ) - 9 tc. (*)
  • kocys Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez poronilam w 11 tyg a okres dostalam po 8tyg i wygladal normalnie jak przed ciaza moze idz do gina zapytac co i jak?

    kocys
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 15 października 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xjamajkax bardzo mi przykro ze straciłaś swoje maleństwo. Ja również przechodziłam przez to dwa razy i nikomu nie życzę żeby przez to przechodził. Miesiączkę dostałam pierwszym razem po 6 tygodniach a za drugim po 8 tygodniach od łyżeczkowania. Po poronieniu miałam jeszcze tygodniowe plamienia. Z tego co mówił mi lekarz plamienie brązowe może występować bo wszystko się czysci i goi. Wątpię kochana w to żeby nadżerka powodowała takie objawy. Najlepiej kochana idź do gin to da ci na wywołanie chyba ze juz byłaś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ