X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Celiakia utajona
Odpowiedz

Celiakia utajona

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was robila to badanie? Czy kiedykolwiek slyszalyscie, ze moze miec zwiazek z poronieniami? Widze, ze niektore kliniki od leczenia poronien nawykowych robia to badanie. Szczerze, jakos mnie nie przekonuje, ale moze ktoras z Was ma doswiadczenie i rzeczywiscie zostala zdiagnozowana pod katem celiakii?

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o tym czytałam .Ba nawet jak poczytałem opis na necie to byłam pewna ,że to mam.Jiz chciałam robić badanie ale w trakcie akurat miałam wizytę u immunologa i ona wyraźnie powiedziała ,że to naciągnięte.Skoro nie mam objawów to nie mam tego badać.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, że podobno można nie mieć objawów, ale część jelit zniszczona i wieczny stan zapalny bo organizm ciągle próbuje je odbudować, ale jakoś tego nie pojmuję. Miałam kiedyś anemię, mam wzdęcia, nie wiem. Zdziwiłam się że niektóre kliniki to robią (mieszkam w UK) bo tu raczej w drugą stronę - nie chcą nic badać. Wiec skoro badają to muszą mieć dobry pomysł. Nic to, zrobiłam test na wszelki wypadek, zobaczymy co wyjdzie :-)

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ponoć ten gen ma dużo ludzi ale jest nie aktywny.Wiec samo badanie genetyczne nie jest wystarczające a robiłaś na test dna ?

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie. Taki zwykły test z krwi na przeciwciała chyba jakieś.

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ