X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po ciąży pozamacicznej -
Odpowiedz

Ciąża po ciąży pozamacicznej -

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 18 września 2022, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Kochane mam do Was pytanie kiedy udało wam się zajsc w zdrową ciąże po ciąży pozamacicznej? I czy zdażyło się że po ciazy pozamacznej kolejny raz ona wystąpiła??

    Jestem po ciąży pozamacicznej beta pięknie rosła, przyrosty były wręcz idealne. Do czasu aż 30.08 pojawił się okropny ból po prawej stronie i lekkie plamienie :(

    Na usg wyszło ze ciaza jest ulokowana przy samym jajowodzie, dostalam skierowanie do szpitala ale obyło się bez zabiegu beta sama zaczela spadać.
    Bedac teraz u lekarza powiedzial ze nie ma już śladu po ciazy i jest w szoku ze tak szybko się wszystko wchłonęło (beta tez juz spadla do 3.2 )
    Lekarz powiedzial ze on nie widzi przeciwskazań i jeżeli dojdziemy do siebie możemy się starać :(
    Dostalam tez skierowanie na hsg ale dopiero moze je wykonać jak upłyną 2 cykle. Nie wiem co mam o tym myśleć:(

    Przepraszam jeśli już jest taki wątek ale mam nadzieje ze jest tu jakaś dobra duszyczka która cos doradzi i odpowie.

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 289 52

    Wysłany: 19 września 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ola! Witaj w klubie. Na wątku o ciąży pozamacicznej można przeczytać dużo historii dziewczyn którym udało się zajść w zdrową ciążę po cp. 😉 Podobno zawsze jest większa szansa, że po jednej ciąży ektopowej może być druga taka sama. Ale u Ciebie na szczęście obyło się bez zabiegu i żadnej ingerencji hirurgicznej. Poczekaj te 2 cykle i leć na badanie drożności tak jak lekarz Ci zlecił. Upewnisz się, że masz wszystko drożne i będzie można się starać 🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ