X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po łyżeczkowaniu- po 3 cyklach czy 3 miesiącach?
Odpowiedz

Ciąża po łyżeczkowaniu- po 3 cyklach czy 3 miesiącach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jakie miałyście zalecenie odnośnie ciąży po lyzeczkowaniu? Wszędzie gdzie czytam to albo 3 cykle albo 3 miesiące. Zazwyczaj to jedno i to samo, ale np. w moim przypadku jestem 2 miesiące po poronieniu i nadal nie mam @. Zdrowotnie wszystko okej, ale beta mi długo spada po bliźniakach i zastanawiam się czy mogę zajść już za miesiąc (czyli po 3 miesiącach) czy po 3 cyklu?

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 19 marca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej iść do lekarza po miesiączce w terminie owualcje.Sprawdzi czy wszytsko dobrze i powie czy już czy czekać.Ja osobiście bym odczekala jeszcze przynajmniej dwa cykle żeby endometrium mogło się odbudować.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ