Forum Poronienie Ciąża po łyżeczkowaniu- po 3 cyklach czy 3 miesiącach?
Odpowiedz

Ciąża po łyżeczkowaniu- po 3 cyklach czy 3 miesiącach?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 19 marca 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jakie miałyście zalecenie odnośnie ciąży po lyzeczkowaniu? Wszędzie gdzie czytam to albo 3 cykle albo 3 miesiące. Zazwyczaj to jedno i to samo, ale np. w moim przypadku jestem 2 miesiące po poronieniu i nadal nie mam @. Zdrowotnie wszystko okej, ale beta mi długo spada po bliźniakach i zastanawiam się czy mogę zajść już za miesiąc (czyli po 3 miesiącach) czy po 3 cyklu?

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
  • Kasionek Autorytet

Wysłany: 19 marca 2018, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej iść do lekarza po miesiączce w terminie owualcje.Sprawdzi czy wszytsko dobrze i powie czy już czy czekać.Ja osobiście bym odczekala jeszcze przynajmniej dwa cykle żeby endometrium mogło się odbudować.

201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego