X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaR Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 30 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po cp ale moja była tak silna że zagrażała życiu a na stół trafiłam prawdopodobnie w ostatniej chwili mając 2litry krwi w brzuchu , jajnik i jajowód usunięte , również kazali czekać pół roku , ja jednak zaszlam w drugim cyklu , moja córka właśnie ma prawie 11 miesięcy , koszmaru z tamtego czasu nie zapomnę do końca życia no i tego bólu przed i po operacji.
    Co do zrostów wydaje mi się ze są po zabiegach otwierania operacyjnych np cesarka lub coś tam .
    Co do bólu jajnika prawdopodobnie wróciła ci owulacja i jest ona z lewego , może ta cp była w prawym ? Nie mam pojęcia, nie zdążyłam po cp czuć bólu na owulację , po ciąży owszem wiem kiedy jest :)
    Życzę powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaR dziękuje za odpowiedź :) i gratuluję córeczki :)

  • Ineez Koleżanka
    Postów: 34 44

    Wysłany: 19 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się czyta takie historie z Happy Endem

    02.2016 poronienie,łyżeczkowanie, ciężkie zapalenie endometrium,7 tc.
    06 2018 ciąża pozamaciczna, krwotok,usunięty lewy jajowód.
    Starania:Clo, Metformax, Ovitrelle, Luteina,suplementy
    4b5ff75ef9.png
    60cca457a4.png
    dee1c600ec.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ