X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 12 października 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer!!!!!gratuluje z calego serca!
    Beta ladna wiec mysle ze tym razem bedzie ok!ale sprawdzaj przyrosty i lec szybko do gina aby wykluczyc cp(co bedzie formalnoscia).
    Ech zazdroszcze!!ja caly czas mam ovu z lewego jajnika:(prawy kompletnie nie pracuje).
    Mysle nad invitro,ale panicznie sie tego boje....mnostwo pieniedzy a i tak nie mamy zadnej gwarancji...
    Pytanie czy warto za wszelka cene walczyc o trzecie dziecko(o pierwsze walczylabym do upadlego).
    Dawaj znac Summer co dalej u ciebie:)))

    summer86 lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    https://www.doz.pl/apteka/p111754-Prenatal_Uno_kapsulki_30_szt.

    Aktualnie biore tylko omege magnez oraz wit d ;) a trzy miesiace przrd staraniami wdrazam pozostale acard do terminu miesiaczki, moja kolezanka przy mutacji brala prenatal uno ;) jest teraz w 6 miesiacu
    Czara jakie zastosowanie ma Metypred?
    Metypred to steryd na podwyższone NK.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 13:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to ja mam brac encorton. Summer co u Ciebie?

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lekarz zaproponuje Ci wlewy zamiast sterydu, albo jego mniejszą dawkę, zgodz się! Ja brałam dużą dawkę i miałam straszne skutki uboczne. Zeby zaczął działać trzeba go przyjmować 3 tygodnie przed ciążą, ale czy się w nią tak szybko zajdzie? Wlewy działają natychmiast.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie mialas skutki uboczne ? Pojde do lekarza tak 3 mies przed staraniami i zapytam o szczegoly:) ale ja sie tak nienastawiam raczej juz zrezygnowana jesten:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 13:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropny trądzik - twarz, dekolt, ramiona. Po prostu wysypało mnie całą, jak nastolatkę. Kremy, wizyty u kosmetyczki - nic nie pomagało, bo ciągle łykałam steryd, no i byłam w ciąży - żadnych kwasów nie można mi było zrobić. Na twarzy tona tapety i bluzki pod szyję. Już prawie miesiąc po odstawieniu, a twarz dalej wysypana. Eksperymentuję teraz z kremem ze śluzem ślimaka, bo już nie mam pomysłów.
    Do tego wypadanie włosów, okropne zmęczenie i wieeeeelki apetyt. Tak duży, że po 5 latach wegetarianizmu zaczęłam jeść mięso, bo cały czas byłam głodna.
    Wiem, że nie każda dziewczyna miała skutki uboczne, ale jeśli będę miała teraz okazję zmniejszyć dawkę i wziąć wlewy, to bez zastanowienia wezmę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej slyszalam o wysypce no ale musze sie liczyc z tym Czara najgorzej mnie przeraza ten apetyt bo ja po tych dwoch ciazach przytylam a tu jeszcze kg nabiore:///

  • molisia Autorytet
    Postów: 964 552

    Wysłany: 12 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak a ty może wiesz ,ile u Magnuckirgo kosztują wlewy??jakie to są woogie koszta ?

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia a czemu nie chcesz szczepien?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisa, tutaj jest wątek o cenach wlewów: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/intralipid-gdzie-i-za-ile,11130.html

    Myślę, że najfajniejszą i najtańszą opcją jest kupienie tego leku w aptece i poproszenie pielęgniarki o założenie wenflonu i podanie tego wlewu. W klinikach ceny są skrajnie różne...

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 12 października 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer masz piękną betę <3 Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca!! Musi być dobrze :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ja ostatnio bardzo slaba jestem nie wiem jak ja podejme te leczenie jak juz teraz brak mi sil. Czuje sie taka zmeczona bardzo

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam że nie zaglądałam, ale miałam zwariowany dzień.
    Od rana prawie nic nie jadłam ze stresu, dopiero teraz. Gdy odbierałam betę koło południa serce waliło mi jak szalone a nogi miałam jak z waty, a jak zobaczyłam wynik 500 przez godzinę nie mogłam się uspokoić (musiałam do pracy wrócić). Radość miesza się ze strachem. Wizytę u lekarza mam za tydzień, mam nadzieję że nie będzie to za późno, jak sądzicie?
    Pisałam do lekarza i kazał póki co podchodzić spokojnie i powtórzyć betę. Pytałam również czy musze się oszczędzać czy mogę jechać na 2-dniowy wyjazd służbowy, powiedział że jak najbardziej tylko nie przesadzać z aktywnością. Zatem jutro jadę i teraz muszę się na szybko spakować.
    Mam totalny mętlik w głowie..

    Podziękuję Wam, gdy zobaczę pęcherzyk w macicy. Wiem, że Wy jak nikt inny to rozumiecie <3

    Madzik34, ja1986 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Czara moze wybierz inny kraj Europejski tez chcielismy z mezem jechac gdzies dalej ale po co nam choroby teraz wybralismy Grecje bylo przepieknie:) .
    Dzieki Molisia zapytam o to lekarza swojego. Dziewczyny ja sie juz z jasa nie licze po to maz wyjechal tylkobzeby bylo dobrze nie eiem jak teraz zareaguje jak mi sie znowu nie uda czy nie odpuszcze.

    Paulinka to juz moj 3 lekarz mam nadzieje ze ostatni poprzedniemu jak mowilam o przeciwcislach to mnie wysmial i powiedzial ze o niczym takim nie slyszal.

    Czy ktoras z Was badala ta homocysteine? czy bierzecie bralyscie lub zsmierzacie brac metyle?


    Zosiak ja badałam miesiąc temu. Wyszła w normie, ale i tak zaczęłam brać metylowany kwas foliowy, bo wyszły mi te mutacje.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • molisia Autorytet
    Postów: 964 552

    Wysłany: 12 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta u doktora zakończona. Przepisane leki metypred azathioprine equoral brać to mam przez sześć tygodni a potem do niego i do dzieła :)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze super summer ;) napewno sie doczekasz tego zycze Ci tego z calego serca. Gdzie badalas mutacje?
    Molisia a co oprocz tego bedziesz brala jakie leki?? metyle?? wit d3 ? musimy sie tutaj wspierac i radzic ;) Molisia spojrzalam do notatek i mam to samo brac ale zzaraz przed staranoami 1,5 przed . To fajnie ze mamy tego samego lekarza bede Ci kibicowac bede wszystkim Wam kibicowac:**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 20:17

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak, na testdna.pl
    DUżo dziewczyn z OF robi tam to badanie (pakiet po poronieniach - trombofilia za 330 zł).

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam sie czy to zrobic a co jesli orofilaktycznie bede brac metyle czy moge zaszkodzic sobie ?

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 12 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer bedzie dobrze :*

    Ja właśnie wróciłam z pomocy doraźnej. Lekarz mi powiedział że mogę normalnie chodzić do pracy bo teraz i tak wszyscy są chorzy. Taaa... z gorączką mam iść do pracy :/ Porażka!!

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • molisia Autorytet
    Postów: 964 552

    Wysłany: 12 października 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    O prosze super summer ;) napewno sie doczekasz tego zycze Ci tego z calego serca. Gdzie badalas mutacje?
    Molisia a co oprocz tego bedziesz brala jakie leki?? metyle?? wit d3 ? musimy sie tutaj wspierac i radzic ;) Molisia spojrzalam do notatek i mam to samo brac ale zzaraz przed staranoami 1,5 przed . To fajnie ze mamy tego samego lekarza bede Ci kibicowac bede wszystkim Wam kibicowac:**


    Wiesz co kazał mi brać tylko to, ale ja jeszcze właśnie bede brac witaminke D3 bo zawsze mam niedobór. Zosiak a czy Tobiw powiedział w jakich dawkach masz to brać. Bo mnie dał recepte kazał iśc do apteki przez niego wskazanej i to wykupić ''Oni beda wiedziec o co chodzi''

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ