X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Co może oznaczać taki test ? Pomocy nie wiem co myśleć
Odpowiedz

Co może oznaczać taki test ? Pomocy nie wiem co myśleć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szromniczkowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim 15 października poronilam w 20tc. 24liatopada dostałam @ ale dziś już po @ strasznie mnie muli więc z głupoty bo miałam w domu zrobiłam test ciążowy. Ale nie wiem co mam myśleć jedna kreska mocno czerwona a druga delikatna ale jest widoczna. Szkoda że nie mogę dodać Tutaj zdj :( Dziewczyny pomocy !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 10:36

  • Ania 33 Autorytet
    Postów: 1027 187

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może idź pobrać krew na betę. I do lekarza jak najszybciej. Tam gdzie mieszkam w laboratorium diagnostyka można takie badnie zrobić do wieczora chyba do 22 i rano masz wynik i wiesz już co i jak. Trzymam kciuki jak coś ;)

    Mama Aniołka Szymonka 33tc ur. 9.08.2018 zm.12.08.2018(*) i ziemskiej Juleczki ur.25.06.2015
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szromniczkowa poroniłaś na bardzo zaawansowanym etapie ciąży. możesz mieć w dalszym ciągu jeszcze śladowe ilości bety z poprzedniej. Jak zrobisz badanie to musisz je powtórzyć koniecznie za dwa dni.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ