Odpowiedz
Forum > Poronienie > Co może oznaczać taki test ? Pomocy nie wiem co myśleć
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Szromniczkowa
Nowa
0

Wysłany: 4 grudnia, 10:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć wszystkim 15 października poronilam w 20tc. 24liatopada dostałam @ ale dziś już po @ strasznie mnie muli więc z głupoty bo miałam w domu zrobiłam test ciążowy. Ale nie wiem co mam myśleć jedna kreska mocno czerwona a druga delikatna ale jest widoczna. Szkoda że nie mogę dodać Tutaj zdj :( Dziewczyny pomocy !

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 grudnia, 10:36

Ania 33
Znajoma
0

Wysłany: 4 grudnia, 13:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może idź pobrać krew na betę. I do lekarza jak najszybciej. Tam gdzie mieszkam w laboratorium diagnostyka można takie badnie zrobić do wieczora chyba do 22 i rano masz wynik i wiesz już co i jak. Trzymam kciuki jak coś ;)

Mama Aniołka Szymonka 33tc ur. 9.08.2018 zm.12.08.2018(*) i ziemskiej Juleczki ur.25.06.2015

Malgonia
Autorytet
3064

Wysłany: 4 grudnia, 18:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szromniczkowa poroniłaś na bardzo zaawansowanym etapie ciąży. możesz mieć w dalszym ciągu jeszcze śladowe ilości bety z poprzedniej. Jak zrobisz badanie to musisz je powtórzyć koniecznie za dwa dni.

-Kariotyp nieprawidłowy - 45,XX,der(13;14)(q10;q10)
-MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G hetero
AMH 1.3 hormony ok
- ON - morfologia 0%, HBA 65%, fragmentacja DNA 15%
[*] 2.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)