Forum Poronienie Co może oznaczać taki test ? Pomocy nie wiem co myśleć
Odpowiedz

Co może oznaczać taki test ? Pomocy nie wiem co myśleć

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szromniczkowa Nowa

Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim 15 października poronilam w 20tc. 24liatopada dostałam @ ale dziś już po @ strasznie mnie muli więc z głupoty bo miałam w domu zrobiłam test ciążowy. Ale nie wiem co mam myśleć jedna kreska mocno czerwona a druga delikatna ale jest widoczna. Szkoda że nie mogę dodać Tutaj zdj :( Dziewczyny pomocy !

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 10:36

• Ania 33 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może idź pobrać krew na betę. I do lekarza jak najszybciej. Tam gdzie mieszkam w laboratorium diagnostyka można takie badnie zrobić do wieczora chyba do 22 i rano masz wynik i wiesz już co i jak. Trzymam kciuki jak coś ;)

Mama Aniołka Szymonka 33tc ur. 9.08.2018 zm.12.08.2018(*) i ziemskiej Juleczki ur.25.06.2015
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szromniczkowa poroniłaś na bardzo zaawansowanym etapie ciąży. możesz mieć w dalszym ciągu jeszcze śladowe ilości bety z poprzedniej. Jak zrobisz badanie to musisz je powtórzyć koniecznie za dwa dni.

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.