X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ćwiczenia po poronieniu kiedy?
Odpowiedz

Ćwiczenia po poronieniu kiedy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.
    Niestety straciłam swoje maleństwo w 5 tygodniu :(. Nie miałam zabiegu oczyściło sie wszystko samo,dzisiaj byłam na kontroli i gin powiedział ,ze jest wszystko ok .Miałam do niego tyle pytań ,ze o połowie zapomniałam i nurtuję mnie jedno czy mogę zacząć ćwiczyć.Przed zajściem w ciąże ćwiczyłam 5x w tygodniu (orbitrek i takie tam wygibasy z Mel B )jak tylko zaszłam w ciąże przestałam aby nie kusić losu puki gin nie da mi na nie pozwolenie.A teraz chciał bym wrócić do nich aby sie po 1 troche wyładować a po 2 nie stracić formy przed zajściem w kolejną ciąże.Pozdrawiam

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wszystko jest ok wg lekarza, to mozesz wrocic do cwiczen.
    nawet wskazane dla przyszłej ciąży przeciez, ogolnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ