X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy ja poroniłam ? :(
Odpowiedz

Czy ja poroniłam ? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilyes Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :* mam problem wczoraj zaczęłam krwawić 8tc , pojechałam do szpitala niestety mieszkam w UK i mają to w nosie , stwierdzili że jak poronienie to poronienie selekcja naturalna . Nie miałam USG ani badania krwi dosłownie nic ! Wybłagałam USG które będę miała dopiero jutro bo czasu nie mają . Krwawienie było jak przy okresie , dziś od rana mam tylko brązowe plamienia które zanikają . Aha zapomniałam dodać że wczoraj jak zobaczyłam krwawienie zaaplikowalam Luteinę 100 ponieważ mam w domu . Myślicie że jest jeszcze szansa że moja fasolka tam jest jeszcze ?

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilyes - bywa, że krwiak pęknie i się wypróżnia, to się nagłym krwotokiem może właśnie okazać. Nie raz już czytałam o na prawdę mocnych krwawieniach a ciąże się utrzymywały.

    Szansa owszem jest, usg wszystko rozstrzygnie.

    Życze Ci, aby to był "tylko" opróżniający się krwiak czy cokolwiek innego, ale żeby było ok <3

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Lilyes Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* mam nadzieję a tak się boje . Po 1.5 roku starań w końcu się udało a tu taka sytuacja :( jeszcze nikt nie chce pomóc zbadać :(

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana i jak? Masz jakieś wieści? Trzymaj się dzielnie :*

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ