X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy krwawienie kilka dni przed miesiączką oznacza poronienie?
Odpowiedz

Czy krwawienie kilka dni przed miesiączką oznacza poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia07 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich:) Mam problem a mianowicie chodzi o to że wczoraj miałam dość nie typową sytuacje, gdyż 19 dni temu skończył mi się okres a zawsze mam co 28 dni. Wczoraj obudziłam się rano ze strasznym bólem brzucha( tak jak przy miesiączce tylko o wiele silniejszy) Gdy poszłam do toalety okazało się że moja wkładka była cała we krwi, do tego dostałam biegunki, większych bóli oraz wymioty i poty.Po włożeniu tampon-a, po pół godziny był cały we krwi, następny ok pół godziny później również był we krwi, ból nie ustępował więc już nie wkładałam następnego, gdyż pomyślałam że to tampon jest przyczyną mojego okropnego bólu brzucha, wzięłam tabletkę (no-spe) i zasnęłam, gdy się obudziłam po ok 2 godzinach na wkładce było tylko delikatne plamienie, ból również ustąpił. W nocy również bolał mnie brzuch ale to nic w porównaniu do rannego bólu. Na forum dużo osób piszę że w taki sposób objawia się poronienie;/ A ja nie jestem w 100% pewna że nie byłam w ciąży. Po za tym ogólnie prowadzę spokojny tryb życia, a w ten weekend byłam ze znajomymi w aqua parku, było wiele zjeżdżalni i atrakcji, nie powiem żebym się tam oszczędzała. Kilka minut temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny... Czy to było naprawdę poronienie?? Pierwszy raz miałam taką sytuację i tak mocny ból brzucha. Pomóżcie proszę... Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

    Misia07
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało prawdopodobne że to było poronienie, za szybko, biorąc pod uwagę długość cykli, to byłoby ledwo po owulacji. Myślę, że powinnaś iść z tym do lekarza. Takie mocne krwawienie, do tego wymioty i biegunka to powód do niepokoju. Nie takiego wielkiego niepokoju, ale takiego żeby iść do lekarza :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ