X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie czy przyrost beta hcg nie jest zbyt niski?
Odpowiedz

czy przyrost beta hcg nie jest zbyt niski?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiki1990 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 4 lipca 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej robiłam beta HCG 30/06 wynosiło 8896, dziś 04/07 powtarzałam i wynosiło 15847 czyli przyrost wg kalkulatora jest chyba zbyt niski, co myślicie, czy któraś z Was miała taki przypadek? Wizytę mam dopier 14/07/2022 wcześniej byłam 28/06 we wtorek, nie było jeszcze serduszka, lekarz ocenił ciąże na początek 6 tygodnia wtedy... Dajcie znać co myślicie jedną ciąże już poroniłam, ale wtedy betę miałam chyba na max poziomie 4000 najwyższą...

  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 4 lipca 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na takim etapie już raczej nie bada się bety ,bo ten wzrost później spowalnia,nie podwaja się co 48h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2022, 17:52

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • wiki1990 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 4 lipca 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, po poprzednim poronieniu fiksuje - mam 32 lata więc czas najwyższy na dzieciątko ;/

    Anka94 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ