X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to mogło być poronienie?
Odpowiedz

Czy to mogło być poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • B612 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 8 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taką sytuacje, że gdy w lecie staraliśmy się o dziecko, to na 2 tyg przed @ poczułam gwałtowny ból brzucha (nawet myślałam, że to wyrostek), a po kilku godzinach zaczęłam krwawić i była tak jakby miesiączka. Ale to było 2 tyg przed terminem @, a mam raczej regularne cykle. Zastanawiam się, czy to nie było jakieś wczesne poronienie?

    8p3o6vgc49m7bsdz.png
    a8f7puu.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 9 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zależy czy byłaś po owulacji, ile dni masz cykle itd...

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • B612 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 12 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tydzień po owulacji w trakcie której staraliśmy się o dziecko. Cykle mam 28 dniowe.

    8p3o6vgc49m7bsdz.png
    a8f7puu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krawienie 2 tyg przed terminem @ czyli u ciebie 14 dzień cyklu, owulacja tydzień wcześniej, czyli 7 dzień cyklu?
    Przecież 7 dnia cyklu to ci się dobrze @ kończy, coś nie tak chyba liczysz

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 16 września 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle 2 tyg przed terminem @ jest owulacja więc moim zdaniem jeżeli to by miało być poronienie to musiałabyś zajść w ciążę w poprzednim cyklu. Czasem się tak zdarza że ma się nadal okres. Albo np wczesne poronienie miałaś w terminie poprzedniej @ a to była 1@ po poronieniu, wtedy też może być tak że przychodzi ona bardzo wcześnie. Robiłaś testy ciążowe? Jeżeli tak to one by to wyłapały. Jeżeli były negatywne to raczej w ciąży nie byłaś.

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 16 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też nie bardzo rozumiem, musiałabyś mieć owulkę w 7 dc?

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Agacik Koleżanka
    Postów: 55 12

    Wysłany: 16 października 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie. Mialam dziwna sytuacje w 25 dniu cyklu. Podczas mierzenia temperatury dopochwowo poleciala mi wodna wydzielina. Na drugi dzień rano krwawienie. .. teoretycznie potraktowalam to jako okres. Ale moje watpliwosci wzbudzil zapach krwi w pierwszym dniu - taki rybi. Pamietam ten zapach w pologu. Ale teraz gdy zbliza sie koniec okresu bardzo źle się czuję. Boli mnie glowa i wszystkie mięśnie. Bylam u lekarza rodzinnego. Dzis ide na badania krwi i moczu. Lekarz powiedział cos dziwnego- pytal - czy tp byl tylko poronny okres taki krotki czy normalna miesiaczka? Nie umialam mu odpowiedziec. Powiedzialam ze chyba normalna bo trwa nadal. ..
    na wszelki wypadek robie beta bo podobno się utrzymuje.
    Wtedy pójdę do ginka.

    1usa3e5eb7e7nr4j.png
    bl9cdf9hqj7i612z.png
  • Agacik Koleżanka
    Postów: 55 12

    Wysłany: 17 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam wynik z bety.to czegos się dowiem. ..

    1usa3e5eb7e7nr4j.png
    bl9cdf9hqj7i612z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj znać co tam wyszło :*

  • Niki_124 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Zastanawiam się czy powinnam iść do lekarza ale nie chce wyjść na panikarę i kogoś kto widzi gruszki na wierzbie, proszę doradźcie mi. A mianowicie zawsze myślałam że mam nie regularny okres tymczasem kiedy zaczęliśmy się starać z narzeczonym o dziecko powoli docierało do mnie że chyba jednak nie do końca jest tak jak zawsze myślałam kiedy zaczęłam zapisywać wszystko od miesiączki, długość cykli, kiedy współżyjemy itp. zobaczyłam że mam na prawdę w miarę ładny cykl bo trwa od 30 do 34 dni okres zawsze 3 dni trwa i nie jest ani bolesny ani obfity tymczasem w lutym okres spóźniał się aż do 46 dnia testy ciążowe wychodziły mi niby pozytywnie ponieważ druga kreska była ledwo widoczna i nie ciemniała kiedy robiłam test następnego dnia okres który przyszedł spóźniony trwał dłużej i był obfity i bolesny potem w maju miałam identyczna sytuacje tak samo spóźnienie do 46 dnia tak samo słaba nie ciemniejąca kreska i tak samo dłuższa, boleśniejsza i obfitsza miesiączka. Problem i poważne obawy pojawiły się niedawno kiedy ostatni okres miałam w sierpniu (całkowicie normalny cykl 34 dni okres 3 dniowy delikatny nie bolesny) we wrześniu nie dostałam wgl okresu, byliśmy pewni że to ciąża miałam większość objaw niestety w dzień zaplanowany na zrobienie testu po ponad 52 dniu braku miesiączki dostałam strasznych bóli i bardzo obfity 3 dniowy okres potem był jak plamienie, jak skrzepy i w kratkę na zasadzie w poniedziałek czysto we wtorek plamienie w środę czysto a w czwartek znowu plamienie a potem przez 4 dni czysto i znowu plamienie albo skrzepy i trak cały październik i aż do końcówki listopada w której dostałam okres który pojawił sie znowu późno bo 47 dnia cyklu i trwał tydzień i nie była ani zbyt obfity ani zbyt bolesny taki średni bym powiedziała ale na tym nie poprzestało ponieważ po nim dalej w grudniu kilka razy plamiłam do kolejnej miesiączki która przyszłą w normalnym czasie bo 34 dnia ale była bardzo obfita do tego stopnia że lepiej było mi siedzieć w kiblu na klozecie niż wgl używać podpasek czy tamponów... (dodam że przez ten cały czas od stycznia do dnia dzisiejszego współżyliśmy i trafialiśmy w dni około owulacyjne jak w samą owulacje) Czy to faktycznie mogły być ciąże? Czy ja mogłam poronić w tak dziwny sposób i to kilka razy? W tym dwa razy pod rząd? Wydaje mi sie to nie możliwe a jednak są różne sytuacje dziwne, powinnam czym prędzej udać sie do lekarza?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ