X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to po robienie?
Odpowiedz

Czy to po robienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 lipca 2020, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam okres miałam 28 maja w czerwcu miał być 25-28nie przyszedł opóźniony był. W tym czasie miałam Jakieś rewolucje, przyszedł zaraz po pełnym stosunku z wytryskiem we mnie 1 lipca trwał 4 dni, 1 dzień średnio 2 i 3 obfity dziś skapo ledwo ledwo leci pare kropel co okres mam zazwyczaj 7dniowy i na koniec brązowe brudzenie...a teraz zakończył się nagle bez tego dodam że krew w tym cyklu była bardzo intensywna nie wiem czy to róż czy taki ładny czerwony kolor czerwieni ale była inna niż dotychczas były strzepy zauważyłam wielkości watrobki kawałków ,wypadło nawet jakieś jajeczko z niteczka długa na papier przy podcieranie przebilam to i WYLECIAŁ płyn no było słychać i czuć jak peka w każdym bądź razie pękło wielkość jak rodzynka cos jak komórka jajowa w cyklu ktory miał miejsce od 28majado 3 czerwca miałam stosunek przerywany ,z 12 na 13 czerwca 18czerwca mialam silny mocny wręcz ból brzucha a raczej podbrzusza musialam się położyc na 15 minut i jak ręka odjal! tak odczułam ten bol podejrzewam owulacje ale pewności nie mam...i właśnie w tym cyklu opóźniła się jak nigdy ten okres w między czasie robiłam testy ale były negatywne nie wiem może za wcześnie..
    Przestraszyłam Się ze zaraz po stosunku1 lipca ten okres nadszedł choć do teraz zastanawiam. Się co to za inny okres jak zawsze 4 dni w tym dwa intensywne choc nie zalewające mnie jak zawsze krew świeża jak z rany ale może on go wywołał.ten stosunek... Mianowicie jak teraz mam spodziewać sie owulacji w 14 dniu czy może dalej czy bliżej cykle zazwyczaj mam 28dniowe dwa razy były 30 dniowe teraz wypadło 34 dniowy. I jeszcze jedno czy jeśli współżyłam 1 dnia cyklu teraz to mogę zajść w ciążę przez ten cykl opóźniony? Dziękuję za jakakolwiek odpowiedź.
    Dla sprostowania okres był 28maja do 3 czerwca powinien być kolejny 25 może 28czerwca nie było pokazał się opóźniony 1 lipca zaraz po stosunku trwał 4 dni czy trwa bo już mam koniec ledwo leci.a i dodam że w tym okresie czy to nie okres a krwawienie może miałam 1 dnia silne bóle podbrzusza macicy
    skurczowe jakby przed okresem ale mocniejsze .. Zazwyczaj mam 7 dniowe. Namieszałam ale dojdziecie mam nadzieję ☺dziękuję za pomoc jaka kolwiek. Poronienia raczej nie obstawiam i ciąży że była Bo testy negatywne były a robiłam 26,29czerwca ,dziś też robiłam nawet mimo że końcówka tego Ala Innego okresu też negatywny ale któż tam wie jak było.,...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 01:10

  • Alaaa Koleżanka
    Postów: 40 2

    Wysłany: 5 lipca 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze moglo to byc poronienie. Mozliwe ze bhcg jeszcze nie uroslo wystarczajaco by wykryc ciaze. Mozesz jechac na beta... ale skoro minelo juz kilka dni od kiedy zaczelas krwawic... i w tak wczesnej ciazy.. mozliwe ze beta spadlo juz do zera.. ja poronilam 8 tygodniowa ciaze... ale ponad tydzien pozniej zaczelam krwawic.. i 3 czerwca widzialam mojego maluszka w baloniku.. ;(
    Po rownym miesiacu... czyli 3 lipca zrobilam beta i wciaz sie utrzymuje ponad 13.

  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 7 lipca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alaaa wrote:
    Mysle ze moglo to byc poronienie. Mozliwe ze bhcg jeszcze nie uroslo wystarczajaco by wykryc ciaze. Mozesz jechac na beta... ale skoro minelo juz kilka dni od kiedy zaczelas krwawic... i w tak wczesnej ciazy.. mozliwe ze beta spadlo juz do zera.. ja poronilam 8 tygodniowa ciaze... ale ponad tydzien pozniej zaczelam krwawic.. i 3 czerwca widzialam mojego maluszka w baloniku.. ;(
    Po rownym miesiacu... czyli 3 lipca zrobilam beta i wciaz sie utrzymuje ponad 13.
    Bardzo mi przykro ja właśnie pewności nie mam mogę tylko Snuć domysły gdy testy negatywne cały czas... Idę w czwartek do ginekologa może coś powie co to mogło być za krwawienie. A Tobie życzę zafasolkowania i wszytkiego dobrego.. Przepraszam. że zapytam czy ten balonik miał może jakby sznureczek?coś jak pępowina czy raczej nie? Bo mi wyleciała kuleczka że sznureczkiem wyglądało jak mini balonik.... Czytałam wiele i może był. To krwiak który pekl, Ponoć tak wyglada uszypulowany jak balonik mogłam go urodzić kurcze nie wiem. Sama...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ