X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy to poronienie? prosze POMOZCIE:((
Odpowiedz

Czy to poronienie? prosze POMOZCIE:((

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek bardzo możliwe :( najlepiej było by iść dla pewności na betę...
    u mnie wyglądało to bardzo podobnie :( straszny ból, okropne skurcze, ból krzyża, mnóstwo krwi i skrzepów, dreszcze , mdłości... ta okropna pustka w brzuchu :( ja zanim do lekarza trafiłam to po prostu wiedziałam, że już Aniołka z nami nie ma :(

    a to krwawienie 9 dnia i to jednodniowe krwawienie to mogła być implantacja, szkoda że przestałaś brać dupka :(

    dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce :) bądź dobrej myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może na wyniku z krwi jeszcze ewentualnie podwyższona beta wyjść, ale czy gin by potwierdził tego nie wiem. ale jeśli poczujesz się pewniej dzięki wizycie to przecież nic nie tracisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek, ja czytałam, że dupek ani nic innego nie pomaga - to jest na podtrzymanie i jeśli można podtrzymać to się uda, ale jak kobieta ma poronić, to nawet leki nie pomogą.

    Wiem, że to przykre doświadczenie, ale musimy wierzyć, że nasz organizm lepiej od nas wie, co robić w niektórych sytuacjach.

    Bree lubi tę wiadomość

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Pisze bo przydazylo mi sie cos dziwnego... Około tygodnia przed terminem okresu miałam bardzo ciężkie dni w pracy podczas których byłam zmuszona pracowac szybko i przenosić ciężkie rzeczy. Zaczelam plamić na bladorozowo i odczuwać takie dziwne mini skurcze zaraz nad spojeniem łonowym. Trzeciego dnia w pracy ktos bardzo mocno mnie zdenerwował. Dostałam bardzo mocnego skurczu nad spojeniem łonowym, a gdy przyklękłam poczułam jakbym coś tam miała w środku- dziwne uczucie :| jednak gdy sie uspokoiłam to skurcze ustały. Tego samego wieczora dostałam okres. Nad ranem wyleciał ze mnie niewielki skrzep ktory po wpadnięciu do wody okazał sie być jasna tkanka :| a kolejnego dnia okresu praktycznie juz nie miałam. Czy mogło to być poronienie? Jak myślicie?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Nana29 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pisałam juz kiedyś o swojej stracie, niestety zapomniałam hasła i musiałam założyć nowe konto :( poroniłam w połowie grudnia 2014. Teraz znow zobaczyłam 2 kreseczki tylko wcale sie z tego nie cieszę ;( w tym cyklu zaczęłam brać castagnus bo miałam krótkie cykle, plamienia przed i psm. W poniedziałek miałam miec @ bardzo bolał mnie brzuch, ale nic...wtorek to samo, bóle (pomyślałam castagnus działa cykle dłuższe i czekałam na @) środa lekkie plamienie - mysle rozkręca sie @ ale nic, brzuch boli dalej( przechodzi gdy leżę),w czwartek i piątek małe plamki na papierze, dzis rano zrobiłam test - 2 kreseczki i różowy śluz, to chyba oznacza jedno? ;( z poprzedniego razu mam dupka to wzielam...w ogole sie tego nie spodziewałam bo lekarz w tym cyklu nie stwierdził owu...siedzę i rycze...;(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ