X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czy z plamieniem obfitym mam szansę donosić?
Odpowiedz

Czy z plamieniem obfitym mam szansę donosić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jusia94 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny,
    Ponad Tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży u ginekologa, wcześniej 4 testy pozytywne. Lekarz stwierdził 6 tydzień i że tętno już jest ale za słabe. Zalecił kwas i wizytę za 2 tyg. 3 dni później plamienie, dziś jest szósty dzień plemienia.wczoraj byłam w szpitalu gdzie dostałam duphaston 3 x 1. W czwartek probowalam dostać się do lekarza ale odesłał mnie właśnie do szpitala. Tam lekarz powiedział że nie słyszy serca dał leki i kazał w pon iść gin. Dziś czuje że nadchodzi koniec , nie chce tego.Powiedzcie czy której z was udało się fdonosic z takim plemieniem? Jest dziś obfite -to 6 dzień. Dodam że przez tydzień nic nie urosło , lekarz nic konkretnego nie chciał mówić. W pracy nie mogę powiedzieć o swoim problemie a pracuje fizycznie. Dodam że od wczoraj już nie bola mnie piersi .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ