X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Doktor Paśnik immunolog
Odpowiedz

Doktor Paśnik immunolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Polca9942 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lipca 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, jestem tu nowa. Niestety po dwóch stratach szukam pomocy. Psychicznie wymiękam, muszę zrobić wszystko żeby to się nie powtórzyło. Ginekolog poleciła mi doktora Paśnika, jakie macie o nim opinie? Ciężko jest się zapisać, słyszałam o jakimś emailu ale nigdzie go nie mogę znaleźć. Bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczna jeśli ktoś podałby mi go. Pozdrawiam. 👋

  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 25 lipca 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Docent podaje emaila do siebie tylko swoim pacjentkom !
    Obecnie już nawet nie zawsze odpisuje swoim pacjentkom przez to, że ktoś nierozgarnięty podał jego emaila i ludzie go zaspamowali.
    Tak, trudno się dostać, ale to świetny specjalista. Polecam dzwonić codziennie do APC w Łodzi i może uda się złapać termin.
    Jakie badania po poronieniach robiłaś, jakie badania ogólnie masz zrobione ?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 31 lipca 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]
    To jest mail na który pisałam i w ten sam dzień mi odpisali. Życzę powodzenia! Ściskam mocno 🍀✊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ