X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Drugie poronienie?
Odpowiedz

Drugie poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po jednym poronieniu zatrzymanym, serduszko przestało bić w 8 tygodniu, zabieg lyzeczkowania. Kiedy dostaliśmy zielone światło udało się w 2 CS. Poszłam do ginekologa wg miesiączki w 6 +6 . Było jajo płodowe ale lekarz nie mógł znaleść zarodka... Szukał i szukał i w końcu znalazł stwierdził, że wg niego "coś tu pulsuje",nie podobała mu się także nie wyraźnie krawędź jaja plodowego.przepisal Duphaston i za wizytę za tydzień. Byłam wczoraj. Według niego wszystko wygląda super ale ciąża jest mlodsza, wszystkie parametry wskazują na początek 6 tygodnia, serca brak. Dalej Duphaston i kolejna wizyta za tydzień. Pojechałam dzisaj na betę, powtórzę w piątek. Ale płaczę od rana i wg mam wrażenie jakby ustępowały objawy ciąży, mąż twierdzi, że panikuje. W sumie nie wiem po co tu pisze ale chyba muszę się po prostu wygadać... Bardzo bym chciała usłyszeć, że ta ciąża może się skończyć dobrze...

    preg.png
  • Rena87 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila88, zrobiłaś wszystko, co możliwe. Skoro lekarz daje Ci szansę, to zaufaj mu. Nic nie jest przesądzone. Trzymam za Ciebie kciuki.

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś monitoring owulacji? Może po prostu ci się przesunęła? Masa jest takich historii. Nie nakręcaj się sama. Oszczędzaj się, dobrze jedz, bierz leki. Tylko tyle i aż tyle możesz.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam ale odebrałam dzisaj betę z 80963 na 80118 i ostatni cień nadzieji przepadł

    preg.png
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż skonsultowalam się telefonicznie z moim lekarzem, który stwierdził, że poziom jest bardzo wysoki, to że nie ma podwojenia to nie wróży dobrze ale on by tego jeszcze za spadek nie uznał bo maszyna mogła raz za wyżyć raz zaniżyć 😒 mam powtórzyć jeszcze w poniedziałek

    preg.png
  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila88 wrote:
    Nie robiłam ale odebrałam dzisaj betę z 80963 na 80118 i ostatni cień nadzieji przepadł
    Na tym etapie już się nie podwaja. To pewnie nie jest dobre ze spadła, ale dziwne ze lekarz mówił o podwojeniu. W tym samym laboratorium robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2022, 15:07

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,w tym samym

    preg.png
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do jakiego czasu się podwaja?

    preg.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do okolo 1000. Ale na pewno nie powinno spadać na tym etapie :(

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Mila88 Ekspertka
    Postów: 165 135

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam 3 betę. Wynik 83976. Jutro idę na wizytę. W sumie to sama nie wiem chyba juz się godzę z tym, że straciłam ta ciążę. Chociaż jeszcze jakas płomyk nadzieji się tli.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ