X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Dzień Dziecka Utraconego 15 października
Odpowiedz

Dzień Dziecka Utraconego 15 października

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noszę twe serce z sobą (noszę je w moim
    sercu) nigdy się z nim nie rozstaję (gdzie idę
    ty idziesz ze mną; cokolwiek robię samotnie
    jest twoim dziełem, kochanie)

    i nie znam lęku

    przed losem (ty jesteś moim losem) nie pragnę
    piękniejszych światów (ty jesteś mój świat prawdziwy)
    ty jesteś tym co księżyc od dawien dawna znaczył
    tobą jest co słońce kiedykolwiek zaśpiewa

    oto jest tajemnica której nie dzielę z nikim
    (korzeń korzenia zalążek pierwszy zalążka
    niebo nieba nad drzewem co zwie się życiem; i rośnie
    wyżej niż dusza zapragnie i umysł zdoła zataić)
    cud co gwiazdy prowadzi po udzielnych orbitach

    noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu)

    Cummings Edward Estlin



    (*)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2013, 16:39

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętamy o naszych kruszynkach nie tylko 15 października są one z nami cały czas (*) Kocham Cię mój skarbie mamusia (*)

    juicca, zozol lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z bloga odnośnie Dzień Dziecka Utraconego:

    "Nie prosiłam, żeby mnie "władować" w obchodzącą to Święto, ten dzień, a władowana na siłę od losu się czuję. I tak, jak to już pisałam przy poprzednich dwóch tych smutnych dniach, tak naprawdę rodzic Dziecka, które zmarło, nieważne, w jakim wieku, ten dzień ma codziennie i do końca życia. Ci, których to dotyczy , doskonale wiedzą, o czym mówię.
    To taki dzień, który bardziej chyba służyć powinien tym, którzy nie przeszli tego piekła (i dobrze) a może chcą wspomóc , czy dać odczuć, że o nich myślą, tych, którzy dzieci utracili.
    Ja w pamięci mam wszystkie Dzieci, które odeszły (niestety, o kilkorgu dowiedziałam się w przeciągu roku od poprzedniego piętnastego października) i ich Rodziców.
    To nie tak miało być i nie ma we mnie na to zgody.
    To taki dzień, w którym bardziej czuje się, co odeszło. Nie tylko Dziecko fizycznie ale całe te nadzieje i przyszłość jaką się z Nim wiązało. Bo miłość nie. Ta zostaje na zawsze tu...

    Wiele osób mówi, że nie wie, co powiedzieć osieroconemu rodzicowi. Wychodzę z założenia, że czasem lepiej pomilczeć a powiedzieć to, co ja mówię innym osieroconym rodzicom czyli to, że nie mam słów, że właśnie nie wiem, co mogę powiedzieć bo ogrom niesprawiedliwości i niemoc zabiera sensowne słowa.
    Ale warto przy rodzicach dzieci, które odeszły być. Nie bać się ich. My nie zarażamy złem, nieszczęściem. My jesteśmy tylko dowodem na to, że ono się przytrafia. Nie pytając czy może."
    http://chiara76.blox.pl/2013/10/Dzien-Dziecka-Utraconego.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu podaje linka na Facebooka naprawdę ta fundacja pomaga https://www.facebook.com/pages/Fundacja-By-dalej-i%C5%9B%C4%87/123726814348299?fref=ts

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojcze Miłosierny, Ty nam dałeś Maryję za Matkę, niech więc Ona otacza matczyną opieką także nasze zmarłe dziecko.
    Maryjo, przyjmij je z całą miłością, tak jak przyjęłaś swojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa w dniu Zwiastowania i w dniu Jego Śmierci.
    Otocz je swą macierzyńską miłością, której nie może mu już dać w pełni ziemska matka.
    Święty Józefie, opiekunie Pana Jezusa, zastąp naszemu dziecku jego ziemskiego ojca.

    Pokornie Cię błagamy, wszechmogący Boże, niech Anioł Stróż naszego dziecka, jego opiekun na czas ziemskiej pielgrzymki, zaniesie je przed Twoje oblicze. Niech ma ono udział w Twojej radości, światłości i pokoju.

    Prosimy Cię również za nas samych. Uzdrów w nas wszystko to, co wymaga uleczenia – Ty widzisz nasz ból, tęsknotę, niezrozumienie, zwątpienie. Napełnij nasze serca miłością i pokojem. Niech miłość do naszego zmarłego dziecka towarzyszy nam przez całe życie, dopomóż, aby pamięć o nim w nas nie zginęła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 października 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisiu (*) , i moja druga kruszynko Aniołku(*) pamietam o Was , nie tylko dziś ale każdego dnia i każdej nocy kiedy kładę sie spać KOCHAM WAS :* mamusia z Waszym braciszkiem w moim łonie :*

    Miriam, zozol, nezumi lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ