X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Dziwne pytanie
Odpowiedz

Dziwne pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 kwietnia, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zarodek nie urósł. Serca nie widać:(. W środę mam dostać tabletki.
    Mam dziwne pytanie w weekend mam wesele, czy mogę wypić jednego/dwa drinka?

  • Murilega Przyjaciółka
    Postów: 102 86

    Wysłany: 11 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro. Jak rozumiem jesteś w trakcie oczekiwania na poronienie (poronienie zatrzymane) i nie ma nadziei że to było zbyt wczesne USG. Jeśli tak jest to ja pewnie bym sobie na tego jednego drinka na weselu pozwoliła, bo to jak sobie wyobrażam byłby bardzo trudny mentalnie czas.

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁
    homozygota MTHFR c. 1286A>C
    heterozygota PAI-1
    ANA: typ ziarnisty (AC-2,4,5,13,14,29), 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
    Leki: Acard
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 kwietnia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo.ci kochana dziekuje. Jest ciężko. Prawie 9 tydzień z miesiączki wiec chyba nadzieja umarła. 27.03 zarodek miał 3 mm. Wczoraj 3mm...

  • anita_pe Autorytet
    Postów: 390 270

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug7687 wrote:
    Bardzo.ci kochana dziekuje. Jest ciężko. Prawie 9 tydzień z miesiączki wiec chyba nadzieja umarła. 27.03 zarodek miał 3 mm. Wczoraj 3mm...

    Bardzo Ci współczuję. Byłam w podobnej sytuacji w 2021 roku. Poroniłam w wigilię. Po świętach poszłam do Pani doktor na kontrolę ale okazało się że jeszcze nie wszystko się oczyściło i zaproponowała tabletki. Z racji tego że jestem pielęgniarką mogłam je przyjmować w domu. W między czasie mieliśmy zaplanowany bal karnawałowy. Pani doktor sama zasugerowała żebym wypiła 2-3 drinki to może szybciej „poleci”. Niestety tak się nie stało i musiałam mieć zabieg.
    Teraz również jestem w ciąży ale lekarze podejrzewają puste jajo płodowe. Wiem co czujesz ❤️

    26.09.2019 - Franio 💙
    06.12.2023 - Staś 💙

    28.03.2024 - ⏸️
    11.04.2024 - b-hcg 3474
    13.04.2024 - b-hcg 5397
    15.04.2024 - pęcherzyk żółtkowy 0,34 brak zarodka
    23.04.2024 - 6+5 jest ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ