X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Encorton wskazania.
Odpowiedz

Encorton wskazania.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Chciałam się zapytać na co bierze sie steryd encorton ? I jakie robi się badania aby wykluczyć konieczność brania tego sterydu. Jak się ma ten lek do heparyny?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 16:13

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • demi_01 Ekspertka

Wysłany: 22 lipca 2017, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można brać z heparyną, a bardzo się często się bierze właśnie w zestawie z heparyną. Czasem lekarze bez badań przepisują - chyba na obniżenie komórek NK (ale dokładnie sie nie orientuję). W każdym bądź razie chodzi o kwestie immunologii, które u niektórych dziewczyn nie działają jak potrzeba.

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2017, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demi a jakie badsnia zrobić żeby wykluczyć konieczność brania ?

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • gozik Debiutantka

Wysłany: 25 lipca 2017, 07:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że przeciwciała przeciwjądrowe ANA1 i 2, a jak coś wyjdzie w nich to też ANA3. Do tego zbadałabym komórki NK (w subpopulacji limfocytów).

Gozik
  • demi_01 Ekspertka

Wysłany: 26 lipca 2017, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Demi a jakie badsnia zrobić żeby wykluczyć konieczność brania ?

Wydaję mi się, że najlepiej samemu sobie nie zlecać badań tylko iść do lekarza, który powie co trzeba zrobić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ