Forum Poronienie Endometrium po poronieniu
Odpowiedz

Endometrium po poronieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nikusia3 Nowa

Wysłany: 21 maja 2015, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, poroniłam w szpitalu 9 maja, wypisano mnie z endometrium 8 mm do domu. Krwawiłam bardzo obficie przez 5 dni. Natomiast 18 maja byłam na kontroli u ginekologa, który stwierdził, że endo ma 12 mm. Czy jest możliwe, by endometrium tak szybko urosło? Powiedział, że od 25 maja mam brać Duphaston przez tydzień. Co o tym sądzicie? Dodam, że poronienie było kompletne i macica pod tym względem jest czysta. Proszę poradźcie...

• Werka84 Ekspertka

Wysłany: 21 maja 2015, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko wygląda ok, zaufaj lekarzowi i bierz leki :)

(*)Aniołki 9tc 26.05.2006 (*)11tc 10.04.2015
    qdkkkqi122mrph2n.png
    zem3io4pzem8mtil.png
  • nikusia3 Nowa

Wysłany: 21 maja 2015, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Dziwi mnie jednak fakt, że to endo tak szybko przyrosło...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.