X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Endometrium po poronieniu
Odpowiedz

Endometrium po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nikusia3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, poroniłam w szpitalu 9 maja, wypisano mnie z endometrium 8 mm do domu. Krwawiłam bardzo obficie przez 5 dni. Natomiast 18 maja byłam na kontroli u ginekologa, który stwierdził, że endo ma 12 mm. Czy jest możliwe, by endometrium tak szybko urosło? Powiedział, że od 25 maja mam brać Duphaston przez tydzień. Co o tym sądzicie? Dodam, że poronienie było kompletne i macica pod tym względem jest czysta. Proszę poradźcie...

  • Werka84 Ekspertka
    Postów: 183 353

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko wygląda ok, zaufaj lekarzowi i bierz leki :)

    (*)Aniołki 9tc 26.05.2006 (*)11tc 10.04.2015
    qdkkkqi122mrph2n.png
    zem3io4pzem8mtil.png
  • nikusia3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Dziwi mnie jednak fakt, że to endo tak szybko przyrosło...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ