X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Immunoterapia + szczepienia limfocytami
Odpowiedz

Immunoterapia + szczepienia limfocytami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madlen32 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisze do Was bo chciałabym zaczerpnąć z Waszej wiedzy i doświadczenia w temacie immunoterapii i szczepień. Jestem po trzech poronieniach, dwa ostatnie w 16 tygodniu. Lekarze u których byłam rozkładają ręce i nie dają większych szans na donoszenie kolejnej ciąży. Jedynie jeden lekarz zaproponował mi leki immunosupresyjne i szczepienia limfocytami (6szczepień) ale mam obawy z tym związane. Może któraś z Was to stosowała...

    3 poronienia naturalnych ciąż: 01.2016 6tc, 04.2017 16tc, 08.2019 16tc
    histeroskopia- wycięta przegroda; niedobór białka C 37%; NK 27%; ANA 2- dodatnie; mutacje PAI i MTHFR w homo i hetero
  • Celka Ekspertka
    Postów: 127 65

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wejdź na wątek Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami . Tam wiele dziewczyn się szczepiło

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ