Forum Poronienie Jak pomóc naturze. Znacie sposób na przyspieszenie poronienia?
Odpowiedz

Jak pomóc naturze. Znacie sposób na przyspieszenie poronienia?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nigdy nie myślałam że będę nad takim czymś się zastanawiać. Jest to dla mnie psychicznie cholernie ciężkie. Niestety jednak jak pomyślę o tym, że jeśli do środy nie poronie ,to będę musiała iść na zabieg. wywołuje to u mnie już podwójna depresję. Zaczynają się od trzech dni plamienia brązowe ze śluzem ale głównie przy podcieraniu. Na wkładce nic prawie nie zostaje. Miałam już bóle pleców i brzuch z tej lewej strony gdzie jest pecherzyk, ale nic się nie rozkręca. :( W domu jak tylko porobie jakieś intensywne ćwiczenia to boli bardziej ale zaraz przestaje :( najwięcej tego śluzu z krwią było po wysiłku i w trakcie. Jak nic nie robię to przestaje. nie chce iść na zabieg. Znacie jakiś sposób jak pomóc naturze?
    Jest to dla mnie trauma. O dziecko staraliśmy się ponad 4 lata. Zdarzył się cud. Do tego podwójny i skończył się taka trauma :(

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 lutego, 19:41

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Mildred Przyjaciółka

Wysłany: 3 lutego, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciepła kąpiel nawet w gorącej wodzie. to podobno pomagam. Bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Serduszka przestały bic ?

Mthfr /Pai-1/czynnik V(R2)
    dwa Anioły °°
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :( zabiły dosłownie na chwilę. Oba. Tydzień później już nie biły :( dziękuję za podpowiedź. Zaraz pójdę pod gorący prysznic. Straszne jest to wszystko

• Mildred Przyjaciółka

Wysłany: 3 lutego, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne wiem. Ja jestem po dwóch obumarciach znam ten bol. Czas leży rany. Wyzal się wyplacz z biegiem czasu będzie lepiej. Ściskam Cię mocno i bardzo mi przykro, nie powinno to żadna z nas spotkać nigdy !

dwa Anioły °°
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzałaś z jakiego powodu było to obumarcie ? Czemu tak się dzieje :(

• MonikA_89! Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(
    Robiłaś badania w kierunku trombofili i zespołu antyfosfolipidowego? Czasem to jest przyczyna wczesnych poronień. Mogła być też wada zarodków albo ich zły podział, ale jeśli chcesz to sprawdzić, to musiałabyś wykonać badania genetyczne. Przy wadach genetycznych poronienia zdarzają się często, bo organizm sam odrzuca chorą ciążę. Trzymaj się kochana!

Kwiecień 2019 - IVF podejście 2 - teraz musi się udać!!!

5 lat starań o kropka
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 31,5%,hiperprolaktynemia, MTHFR hetero, PAI homo, AMH 0,99
  • Mildred Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz pobrać materiał kosmowke do badania wtedy może dowiesz się dlaczego nie udało Ci się dotrzymać ciąży. Ja jestem w trakcie badań bo poroniłam w grudniu i czekam na 2 miesiączkę żeby zrobić zresztą badań. Najprawdopodobniej tromboffilie i przeciwciała bo u mnie w rodzinie ojciec choruje na zakrzepice. Ale zobaczymy jak zrobię resztę badan. Trzymaj się ściskam cię mocno.

dwa Anioły °°
  • Mojanadzieja Koleżanka

Wysłany: 7 lutego, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zaczęłam robić 24 stycznia i tak 10 dni... 1 lutego ostatnie plamienie, myślałam że już po wszystkim lecz we wtorek 5 lutego znowu zaczęłam plamic i aż do dzisiaj. Byłam dziś na usg okazało się że w szyjce jeszcze mam prawdopodobnie skrzepy 10mm i temu znowu plamie. A skoro plamie lekarz powiedział że ma nadzieję że wszystko wyjdzie samoistnie. Jakbym goraczkowala, źle mocno się czuła mam dać znać. A tak to mam za jakieś 2 tyg pokazać się... Mam nadzieję że po krwawienia menstruacyjnym. I oby skończyło się samoistnie

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)