X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak wygladają wasze @ po łyżeczkowaniu? Czy macie zrosty?
Odpowiedz

Jak wygladają wasze @ po łyżeczkowaniu? Czy macie zrosty?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 23 listopada 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po zabiegu ponad 2 miesiące.
    Na pierwszy okres czekałam prawie 7 tygodni, przyszedł bardzo obfity, przypominał okresy sprzed ciąży.
    Kolejny cykl trwał 30 dni i kolejna @ jest zaskakująco skąpa, w porównaniu do tego co było. Jest o połowę mniej krwi. Trzeci dzień a ja mogę nosić już tylko wkładkę.
    Zastanawiam się czy to normalne, czy to raczej objaw zrostów, które mogą pojawić się z czasem. Niestety wizyta u gin dopiero za miesiąc.

    Czy któraś z was tak miała? Czy to musi byc od razu efekt zrostów?? Niestety głowa pracuje.
    I czy u was po zabiegu obyło się bez zrostów w macicy, czy krwawienie było jak dawniej?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza @ po zabiegu przyszła po 30dniach i była plamieniem. Po kolejnych 23 dniach dostałam kolejną i była bardzo silna. Przez 2-3 dni wodospad, potem jeszcze plamiłam tydzień. Trzecia @ wyglądała już bardziej normalnie, czyli miałam silny pierwszy dzień, potem już coraz słabiej a od 4 dnia już same wkładki wystarczały.
    Nie wiem czy pomogłam :)

    Ojkaojka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 23 listopada 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miesiączka była taka sama jak zawsze ... nic a nic się nie zmieniło.

    Ojkaojka lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ