X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak wyglądały Wasze cykle po poronieniu samoistnym?
Odpowiedz

Jak wyglądały Wasze cykle po poronieniu samoistnym?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    26.05 (w Dzień Matki...) poroniłam samoistnie ciążę bliźniaczą. Byłam w 10tc, ciąża zatrzymała się na etapie 7tc. Na szczęście obyło się bez łyżeczkowania. Krwawienie trwało 6 dni, po czym lekarz stwierdził, że wszystko ładnie się oczyscilo. Mało tego - mój organizm jest gotowy na owulacje. Wydaje mi się (z objawów + badanie szyjki, śluzu i temperatury), że była ona dokładnie 2 tygodnie po poronieniu ( tak jak przed ciążą). W tym czasie tez zrobiłam test - negatywny (beta spadła do 0 po ciąży).
    Kilka dni później zaczęłam mieć typowe objawy ciążowe, które islam w zaciażonym cyklu - mocne bóle piersi, ciagnace bóle podbrzusza w środku cyklu (nigdy takie rzeczy mi się nie zdarzają). Do tego szyjka cały czas wysoko i zamknięta. Temperatura utrzymuje się do dnia dzisiejszego (teoretycznie 16 dpo).
    Byłam na 99% pewna, że jestem w ciąży. Polecialam wczoraj na betę. Wynik <5, czyli ciąży brak.
    Nie jestem bardzo rozczarowana wynikiem, bo nie czułam musu zajść w ciążę przed @ po poronieniu (jakby się zdarzyła to ok, jeśli nie to dam organizmowi czas na ustabilizowanie hormonów), tylko jestem trochę zdezorientowana reakcją organizmu.
    Objawy ciążowe mam nadal, temperatura wysoko, szyjka ani drgnie. Wczoraj miałam minimalnie zabarwiony śluz i zasnęlam z podpaską na noc w nadziei, że się rozkręci i zacznie się nowy prawidłowy cykl. A tutaj cisza.
    Zaczęłam nawet się zastanawiać, czy owulacja nie była dużo później i jednak w ciąży jestem, a na betę było za wcześnie. Ale to mało prawdopodobne.
    Prxed ciążą moje cykle były rowniutko co 28 dni, w 14 dc owulacja, więc jak równo po 14 dniach wyszła mi tutaj owulacja, to stwierdziłam, że okres pewnie też przyjdzie o czasie ;)

    Możecie mi napisać że swoich doświadczeń jak wyglądały Wasze pierwsze cykle po poronieniu? Czy ja przesadzam i wymagam zbyt wiele od organizmu? ;)

    Dziekuje :*

  • Emka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lipca 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ja miałam poronienie zatrzymane 10 tydzień a ciąża nie rozwijała się od 6 tygodnia. Poroniłam samoistnie natomiast musiałam mieć jeszcze łyżeczkowanie. Cykl bardzo szybko doszedł do siebie. Poronienie było w 12 grudnia a 28 grudnia na kontroli ginekolog widziała zbliżającą się owulkę, okres dostałam równo 28 dni po poronieniu. Dwa kolejne cykle również 28 dni. Dopiero później coś się popsuło.. 25.. 33... 27 nigdy nie miałam takich rozbiezności. Podobnie jak Ty cykle po 28 dni. Teraz mam 28 dzień cyklu także chyba znowu wszystko wraca do normy. Czekam na okres chociaz mam nadzieję że okres nie przyjdzie..
    Ściskam mocno😘

  • Nati88 Przyjaciółka
    Postów: 111 29

    Wysłany: 15 września 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam problem. 09.08 poronienie samoistne całkowite, wszystko samo sie oczyscilo,kolejny okres przyszedl jak w zegarku,myslalam ze owu bd tez 13/14 dnia jak zawsze a ona wg owufrienda byla w 8dc, na wykresie tem faktycznie wtedy najwyższa, nic nie rozumiem,nadal sa zaznaczone dni plodne ktore maja dopiero nadejsc a owu jiz byla, czy mala ktoras z was takie anomalie? owu w 8dc to troche za wczesnie

    08.08.2019 💔 poronienie samoistne 6 tydz
    09.07.2020💔 zabieg łyżeczkowania w 11 tyg,serduszko przestalo bić
    🇧🇪 DE
    On Orthomol, witaminy prenatalne dla meżczyzn
    Ona Lthyrohxin, Wit D, wit. prenatalne, niedoczynność tarczycy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ