X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie kolejny transfer po poronieniu z łyżeczkowaniem
Odpowiedz

kolejny transfer po poronieniu z łyżeczkowaniem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadzieja90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    W maju miałam łyżeczkowanie z powodu obumarcia zarodka w 9 tc- ciąża z invitro pierwszy transfer, przestała się rozwijać kilka dni wcześniej :( badania genetyczne po poronieniu prawidłowe.. jestem już po pierwszej miesiączce i może za 2 cykle będę podchodziła znowu do transferu, mamy jeszcze mrozaczki. Może są osoby, które były w podobnej sytuacji, jak u Was wyglądały dalsze losy- transfery po łyżeczkowaniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja mogę podchodzić w pierwszym cyklu po poronieniu ( u mnie się skończyło jak w stopce) ale wszystko będzie zależało czy się oczyści wiec mam przyjść po miesiące i zacząć brać estrofem. Narazie mam 35 dzień i miesiączki brak 🙄

    Atkka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ