X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Krótsze cykle po zabiegu ..
Odpowiedz

Krótsze cykle po zabiegu ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, mam pytanie, czy stwierdziłyście u siebie skrócenie cyklu po zabiegu łyżeczkowania?
    Przed zabiegiem miałam bardzo długie ale regularne @ ..co 38 dni, a teraz @ pojawia się po 33 dniach a wczoraj już po 31 dniach ..
    Troche sie martwie, bo z cyklu na cykl są coraz krótsze. Czy ktoś z was też tak ma lub miał ?

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,ja od kilku lat mialam cykle 30 dniowe. Po zabiegu pierwszy cykl 30 dni natomiast kolejne skróciły mi sie do 27 dni.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak pozostało do dziś ? Trzy dni to jeszcze.. u mnie jak narazie co cykl to coraz krótsze :/

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero mój trzeci cykl, zobaczymy kiedy teraz przyjdzie @. Najgorzej że w obu cyklach testy ovu cały czas wychodzą mi ujemne... Mam nadzieje ze to po prostu sprawa powrotu hormonów do normy i wszystko sie ustabilizuje , tylko kiedy...

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie teraz zauwazylam ze spotkalo cie to tylko ponad dwa tygodnie przedemna .. tez zaczelam trzeci cykl .. ale skoro u ciebie tez sie skrocily to chyba nic zlego, i z czasem wszystko wroci do normy .. Ja zauwazylam tego cyklu ze juz krwawienie nie jest takie mocne jak w dwoch ostatnich cyklach .. Testow ovu nie robie jak narazie, ale wydaje mi sie ze cykle sa bezowulacyjne.. :/ mysle ze pomalu wszysto wruci do normy

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    U mnie za to cykle sie wydlużyły po poronieniu. Pirwsza @ po 43, druga po 34, trzecia po 36 i też pierwsze dwa cylke miałam bezovulacyjne, a potem wszystko wraca do normy. Wcześniej miałam co 30-32 dni max. Jak widać karzda z nas jest inna.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wrucilo znowu spowrotem co 30-32 dni ?
    Ja mam nadzieje ze umnie takie krotkie jednak pozostana ..

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie unormowalo się na tyle jeszcze. Ale najważniejsze że wróciła ovulacja i śluz. To naprawde sukces.
    A mimo to że cykle rozlegurowały sie, dziś i wczoraj sikam na zielono.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJejjj Gratuluje <3 =) ;* To dlugo nie musialas czekac =)
    Widze ze masz za soba trzy poronienia.. oby tym razem przebiegalo wszystko prawidlowo =) Duzo zdrowka =)

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję Bardzo.
    Wogóle się tego w tym cyklu nie spodziewałam.
    W 3 cyklu pp pierwszy raz czułam swoje jajniki, ale myślałam że zaczynaja dopiero pracować. A tu niespodzianka. Nawet zakupiłam termometr i od nowego cyklu miałam mierzyć tempke.
    Teraz strasznie sie boję, ale wierze że jednak bedzie dobrze. Zaszłam majac tsh 5,56 i podejrzenie Hasimoto.
    Wy też jeszcze bedziecie nosić dobre nowiny. Wierze w to. :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze moje jajniki tez wroca w tym cyklu do pracy =) Tak bardzo nie moge sie doczekac az nasz aniolek rowniez do nas wroci.
    naprawde sie ciesze ze ci sie udalo =) Wierze ci ze sie boisz, ja jeszcze w kolejna ciaze nie zaszlam a juz sie boje czy bedzie wtedy wszystko dobrze przebiegalo,ale trzeba myslec pozytywnie, bedzie wszystko dobrze, zobaczysz =)

    agatka196 lubi tę wiadomość

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, gratuluje !
    Jestem pewna ze nam tez niedlugo sie uda.
    Ja cały czas czuje jajniki.Pokuwaja przed terminem owulacji w czasie i po. Nie wiem jak to rozumieć. Wczesniej kuly mnie tylko w dzień owulacji.Co jeszcze mnie dziwi to brak bolu piersi przed @ a od wielu lat mialam przy każdym cyklu.
    Tez bym wolała zeby cykle zostały krótsze. Dam znać jak przyjdzie @

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam łyżeczkowanie 27 listopada i dalej czekam na pierwszy okres. Zwykle cykle miałam co 32 dni...teraz mija 38 dzień i nic. Powoli zaczynam się martwić ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz sie matwic, pierwsza @ po poronieniu nie musi byc taki jak przed poronieniem. Ja moja pierwsza @ pp tez dostalam duzo pozniej. To normalne. Dopiero kolejne cykle byly krotsze.

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia85 mnie zawsze bolały piersi przed @ a po pp wogóle.
    Jajniczki jak czujesz to super, tzn że pracuja.

    A teraz przed testem to bolały mnie sutki- nigdy wczesniej takiego objawu nie mialam.

    Jangwa_maua ja pierwsza @ dostałam po 43 dniach i nic nie wskazywało na to że ja dostane czyli ból piersi, ból brzucha- tak jak przed pp. Więc spokojnie czekaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 21:42

    LuckyMe lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, to dobra dla mnie wiadomość, już mysłałam ze to kolejny objaw braku owulacji.

    Ja @ po zabiegu dostałam dopiero po 40 dniach, i dokładnie tak samo jak u Agatka196 nic go nie zapowiadało a zawsze miałam PMS. Tak własciwie zostało do dziś .

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 14 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronilam 29 czerwca tego roku i od tamtej piry mam krotsze cykle raz 26 czy 27 dniowe. Czy ktoras z was tak miala i pozniej wszystko wrocilo do normy? Mysle ze tez nie mialam owulacji bo sluzu plodnego nie zauwazylam tylko wodnisty. Cycki tez mnie nie bola a zawsze mnie bolaly nawet dwa tyg przed okresem. Chyba cos z hormonami mam nie tak ale juz duzo czasu minelo.Martwie sie trochę. Starsmy sie o dzidzie i nic a gin nic nie robi tylko uspokaja co jeszcze bardziej mnie stresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 22:38

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 19 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też strasznie mi się skrócily. Pierwsza @ dostałam 27 dni po zabiegu, następna 26, a ostatnia po 22 dniach. Do tego są mega obfite, nigdy tak nie miałam. 26-go października mam umówiona wizytę u gin. Mimo że onkolog dała nam już zielone światło (!) po zasniadzie to nie sądzę by z tak krótkim cyklem jak ostatnio i do tego nieregularnymi udało się coś zdziałać. Teraz czekam na koniec @, wizytę i ocenę cyklu i bierzemy się do pracy o ile to będzie możliwe

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Dolores3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja tez poronilam 14 czerwca i 1 miesiaczka po 29 dniach druga po 25 a trzecia po 24. W dodatku cykle bezowulacyjne i teraz straszne bôle przed miesiaczka. .Bóle janikôw, podbrzusza i krzyża. Nawet leki nie pomagaĺy.. Mam juź 43 lata a chcialabym jeszcze córkę

  • Ewelina.1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 października 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam 41 lat. Swoje maleństwo straciłam 14.09 , nie wiem co było przyczyną, czekam na wizytę u gin, może z histo coś wyczyta. Niby wszystko wraca do normy. Pierwsza @ po zabiegu dostałam dokładnie 28 dni od rozpoczęcia poronienia, akurat zgodnie z dotychczasowymi @ tyle że mniej skrzepów i strasznie obfity. Testy na razie pokazuje brak ovu. Kurcze boje się że czeka mnie jeszcze jakaś diagnoza, leczenie a czas ucieka. Na razie d-dimery mam podwyższone, nie mam mutacji w genach, pod koniec ciąży załapałam drożdżyce skory( nie wiem czy to nie wpłynęło na poronienie), w 7-8tc byłam dość mocno przeziębiona obyło się bez silnych leków. Powinnam.odczekac przed kolejnym staraniem. Październik muszę już odpuścić bo znowu chora, i dopiero co skończyłam kurację po drozdzycy, choć nie wiem czy do końca skutecznie. Może listopad, ale wątpię czy się uda za pierwszym.razem. a tak bym chciała chociażby na święta zobaczyć dwie kreski. Może to zmniejszy ból.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ