X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Krótsze cykle po zabiegu ..
Odpowiedz

Krótsze cykle po zabiegu ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Monal Ekspertka
    Postów: 137 88

    Wysłany: 21 listopada 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina.1 wrote:
    Hej. Mam 41 lat. Swoje maleństwo straciłam 14.09 , nie wiem co było przyczyną, czekam na wizytę u gin, może z histo coś wyczyta. Niby wszystko wraca do normy. Pierwsza @ po zabiegu dostałam dokładnie 28 dni od rozpoczęcia poronienia, akurat zgodnie z dotychczasowymi @ tyle że mniej skrzepów i strasznie obfity. Testy na razie pokazuje brak ovu. Kurcze boje się że czeka mnie jeszcze jakaś diagnoza, leczenie a czas ucieka. Na razie d-dimery mam podwyższone, nie mam mutacji w genach, pod koniec ciąży załapałam drożdżyce skory( nie wiem czy to nie wpłynęło na poronienie), w 7-8tc byłam dość mocno przeziębiona obyło się bez silnych leków. Powinnam.odczekac przed kolejnym staraniem. Październik muszę już odpuścić bo znowu chora, i dopiero co skończyłam kurację po drozdzycy, choć nie wiem czy do końca skutecznie. Może listopad, ale wątpię czy się uda za pierwszym.razem. a tak bym chciała chociażby na święta zobaczyć dwie kreski. Może to zmniejszy ból.

    I jak sytuacja u Ciebie? Zaglądasz tutaj?

    3jgxpc0zh44cocy1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ