X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Krótsze cykle po zabiegu ..
Odpowiedz

Krótsze cykle po zabiegu ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, mam pytanie, czy stwierdziłyście u siebie skrócenie cyklu po zabiegu łyżeczkowania?
    Przed zabiegiem miałam bardzo długie ale regularne @ ..co 38 dni, a teraz @ pojawia się po 33 dniach a wczoraj już po 31 dniach ..
    Troche sie martwie, bo z cyklu na cykl są coraz krótsze. Czy ktoś z was też tak ma lub miał ?

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,ja od kilku lat mialam cykle 30 dniowe. Po zabiegu pierwszy cykl 30 dni natomiast kolejne skróciły mi sie do 27 dni.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak pozostało do dziś ? Trzy dni to jeszcze.. u mnie jak narazie co cykl to coraz krótsze :/

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero mój trzeci cykl, zobaczymy kiedy teraz przyjdzie @. Najgorzej że w obu cyklach testy ovu cały czas wychodzą mi ujemne... Mam nadzieje ze to po prostu sprawa powrotu hormonów do normy i wszystko sie ustabilizuje , tylko kiedy...

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie teraz zauwazylam ze spotkalo cie to tylko ponad dwa tygodnie przedemna .. tez zaczelam trzeci cykl .. ale skoro u ciebie tez sie skrocily to chyba nic zlego, i z czasem wszystko wroci do normy .. Ja zauwazylam tego cyklu ze juz krwawienie nie jest takie mocne jak w dwoch ostatnich cyklach .. Testow ovu nie robie jak narazie, ale wydaje mi sie ze cykle sa bezowulacyjne.. :/ mysle ze pomalu wszysto wruci do normy

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    U mnie za to cykle sie wydlużyły po poronieniu. Pirwsza @ po 43, druga po 34, trzecia po 36 i też pierwsze dwa cylke miałam bezovulacyjne, a potem wszystko wraca do normy. Wcześniej miałam co 30-32 dni max. Jak widać karzda z nas jest inna.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wrucilo znowu spowrotem co 30-32 dni ?
    Ja mam nadzieje ze umnie takie krotkie jednak pozostana ..

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie unormowalo się na tyle jeszcze. Ale najważniejsze że wróciła ovulacja i śluz. To naprawde sukces.
    A mimo to że cykle rozlegurowały sie, dziś i wczoraj sikam na zielono.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJejjj Gratuluje <3 =) ;* To dlugo nie musialas czekac =)
    Widze ze masz za soba trzy poronienia.. oby tym razem przebiegalo wszystko prawidlowo =) Duzo zdrowka =)

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję Bardzo.
    Wogóle się tego w tym cyklu nie spodziewałam.
    W 3 cyklu pp pierwszy raz czułam swoje jajniki, ale myślałam że zaczynaja dopiero pracować. A tu niespodzianka. Nawet zakupiłam termometr i od nowego cyklu miałam mierzyć tempke.
    Teraz strasznie sie boję, ale wierze że jednak bedzie dobrze. Zaszłam majac tsh 5,56 i podejrzenie Hasimoto.
    Wy też jeszcze bedziecie nosić dobre nowiny. Wierze w to. :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze moje jajniki tez wroca w tym cyklu do pracy =) Tak bardzo nie moge sie doczekac az nasz aniolek rowniez do nas wroci.
    naprawde sie ciesze ze ci sie udalo =) Wierze ci ze sie boisz, ja jeszcze w kolejna ciaze nie zaszlam a juz sie boje czy bedzie wtedy wszystko dobrze przebiegalo,ale trzeba myslec pozytywnie, bedzie wszystko dobrze, zobaczysz =)

    agatka196 lubi tę wiadomość

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, gratuluje !
    Jestem pewna ze nam tez niedlugo sie uda.
    Ja cały czas czuje jajniki.Pokuwaja przed terminem owulacji w czasie i po. Nie wiem jak to rozumieć. Wczesniej kuly mnie tylko w dzień owulacji.Co jeszcze mnie dziwi to brak bolu piersi przed @ a od wielu lat mialam przy każdym cyklu.
    Tez bym wolała zeby cykle zostały krótsze. Dam znać jak przyjdzie @

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam łyżeczkowanie 27 listopada i dalej czekam na pierwszy okres. Zwykle cykle miałam co 32 dni...teraz mija 38 dzień i nic. Powoli zaczynam się martwić ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz sie matwic, pierwsza @ po poronieniu nie musi byc taki jak przed poronieniem. Ja moja pierwsza @ pp tez dostalam duzo pozniej. To normalne. Dopiero kolejne cykle byly krotsze.

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia85 mnie zawsze bolały piersi przed @ a po pp wogóle.
    Jajniczki jak czujesz to super, tzn że pracuja.

    A teraz przed testem to bolały mnie sutki- nigdy wczesniej takiego objawu nie mialam.

    Jangwa_maua ja pierwsza @ dostałam po 43 dniach i nic nie wskazywało na to że ja dostane czyli ból piersi, ból brzucha- tak jak przed pp. Więc spokojnie czekaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 21:42

    LuckyMe lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, to dobra dla mnie wiadomość, już mysłałam ze to kolejny objaw braku owulacji.

    Ja @ po zabiegu dostałam dopiero po 40 dniach, i dokładnie tak samo jak u Agatka196 nic go nie zapowiadało a zawsze miałam PMS. Tak własciwie zostało do dziś .

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 14 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronilam 29 czerwca tego roku i od tamtej piry mam krotsze cykle raz 26 czy 27 dniowe. Czy ktoras z was tak miala i pozniej wszystko wrocilo do normy? Mysle ze tez nie mialam owulacji bo sluzu plodnego nie zauwazylam tylko wodnisty. Cycki tez mnie nie bola a zawsze mnie bolaly nawet dwa tyg przed okresem. Chyba cos z hormonami mam nie tak ale juz duzo czasu minelo.Martwie sie trochę. Starsmy sie o dzidzie i nic a gin nic nie robi tylko uspokaja co jeszcze bardziej mnie stresuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 22:38

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 19 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też strasznie mi się skrócily. Pierwsza @ dostałam 27 dni po zabiegu, następna 26, a ostatnia po 22 dniach. Do tego są mega obfite, nigdy tak nie miałam. 26-go października mam umówiona wizytę u gin. Mimo że onkolog dała nam już zielone światło (!) po zasniadzie to nie sądzę by z tak krótkim cyklem jak ostatnio i do tego nieregularnymi udało się coś zdziałać. Teraz czekam na koniec @, wizytę i ocenę cyklu i bierzemy się do pracy o ile to będzie możliwe

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Dolores3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja tez poronilam 14 czerwca i 1 miesiaczka po 29 dniach druga po 25 a trzecia po 24. W dodatku cykle bezowulacyjne i teraz straszne bôle przed miesiaczka. .Bóle janikôw, podbrzusza i krzyża. Nawet leki nie pomagaĺy.. Mam juź 43 lata a chcialabym jeszcze córkę

  • Ewelina.1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 października 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam 41 lat. Swoje maleństwo straciłam 14.09 , nie wiem co było przyczyną, czekam na wizytę u gin, może z histo coś wyczyta. Niby wszystko wraca do normy. Pierwsza @ po zabiegu dostałam dokładnie 28 dni od rozpoczęcia poronienia, akurat zgodnie z dotychczasowymi @ tyle że mniej skrzepów i strasznie obfity. Testy na razie pokazuje brak ovu. Kurcze boje się że czeka mnie jeszcze jakaś diagnoza, leczenie a czas ucieka. Na razie d-dimery mam podwyższone, nie mam mutacji w genach, pod koniec ciąży załapałam drożdżyce skory( nie wiem czy to nie wpłynęło na poronienie), w 7-8tc byłam dość mocno przeziębiona obyło się bez silnych leków. Powinnam.odczekac przed kolejnym staraniem. Październik muszę już odpuścić bo znowu chora, i dopiero co skończyłam kurację po drozdzycy, choć nie wiem czy do końca skutecznie. Może listopad, ale wątpię czy się uda za pierwszym.razem. a tak bym chciała chociażby na święta zobaczyć dwie kreski. Może to zmniejszy ból.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ