X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Krwawienie 8 tydzien ciazy
Odpowiedz

Krwawienie 8 tydzien ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 12 stycznia, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane. Od samego początku ciąży ciagle coś nie gra, w połowie 7 tygodnia nie było widać zarodka, pojawił się 5 dnu później lecz bardzo mały bo 4mm, a beta 80000. Od samego początku czuje się beznadziejnie psychicznie I fizycznie, ciągle wymioty, jadlowstret, nie mogę nic przelknac bo odrazu mnie mdli, dziwnie na zoladku oprócz tego bóle brzucha. Dzisiaj w nocy wystąpiło plamienie, zastanawiam się czy iść na izbe przyjec. Czy któraś z was miala podobnie? Aktualnie 7t5d

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 12 stycznia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdą jedna nieprawidłowośc masz prawo skontrolować na izbie przyjęć, jeżeli występują plamienia to lepiej zobaczyć co się dzieje, najwyżej odeślą Cie do domu. Pamiętaj, że lepiej pójść o jeden raz za dużo, niż za mało. Trzymam za Ciebie kciuki ✊️✊️

  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3149 5888

    Wysłany: 12 stycznia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Kochane. Od samego początku ciąży ciagle coś nie gra, w połowie 7 tygodnia nie było widać zarodka, pojawił się 5 dnu później lecz bardzo mały bo 4mm, a beta 80000. Od samego początku czuje się beznadziejnie psychicznie I fizycznie, ciągle wymioty, jadlowstret, nie mogę nic przelknac bo odrazu mnie mdli, dziwnie na zoladku oprócz tego bóle brzucha. Dzisiaj w nocy wystąpiło plamienie, zastanawiam się czy iść na izbe przyjec. Czy któraś z was miala podobnie? Aktualnie 7t5d
    Ja miałam tak w 6 tygodniu, plamienie , pojechalam na sor , zbadali mnie ale nie znaleźli przyczyny, mówili ze to moglabyc nadżerka. Ale ja uważam że zawsze jeśli coś nas martwi to powinnysmy to sprawdzić, ja przynajmniej byłam spokójna jak zobaczylam że na usg wszystko dobrze także uważam tak samo jak poprzedniczka ✊🍀

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.
    Dodatkowo: 1 łyżka siemię lniane zmielone raz dziennie na czczo z sokiem, szklanka ciepłej wody z cytryną na czczo.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4 , duphaston 2x1
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne, czekamy na wyniki badań krwi, usg wszystko dobrze , czekamy na Franka 💙👶🌈
    10.05- wizyta 8:00
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ