X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie kto pochowal płód
Odpowiedz

kto pochowal płód

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie we wtorek mialam zabieg i podpisalam ze nie chce chować płodu choc dostałam go bo wiozlam do innego miasta na oznaczenie płci i płód jest nadal w laboratorium. Czy jeżeli jednak zdecyduje sie ze chce sama go pochowac czy moge to jeszcze w szpitalu w papierach zmienic odebrać płód z laboratorium i pochowac sama czy juz nie idzie tego zmienić

    Kiara12006
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ