X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Miesiączka po stracie
Odpowiedz

Miesiączka po stracie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annasz Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 11 marca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 stycznia poroniłam, krwawienie trwało 14 dni. Problem w tym, że nie mam jeszcze okresu. Mam wrażenie, że trwa to zbyt długo (54 dni).
    Przy poprzednich poronieniach miesiączkę dostałam po 34 dniach.
    Co myślicie?

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 11 marca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej współczuję😕 masz jakieś symptomy niepokojące? Badałaś czy beta spadła ? Ja przy pierwszym czekałam ok 9 tyg, byłam u lekarza który stwierdził że jest ok, zaraz powinien być okres i trzeba czekać i w sumie za kilka dni dostałam.

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • Annasz Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 11 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnych symptomów.
    I nie mam możliwości sprawdzenia bety, bo w kraju, w którym mieszkam, jej nie robią.
    To moje 3 poronienie i w przypadku wcześniejszych miesiączkę dostawałam po 34 dniach.

    Kontaktowałam się z ginem i stwierdził, że jeśli okres nie pojawi się do 90 dni to dopiero wtedy się temu przyjrzy...
    Jak dla mnie to bardzo długo 🫤

  • mariegold_ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 marca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annasz wrote:
    Nie mam żadnych symptomów.
    I nie mam możliwości sprawdzenia bety, bo w kraju, w którym mieszkam, jej nie robią.
    To moje 3 poronienie i w przypadku wcześniejszych miesiączkę dostawałam po 34 dniach.

    Kontaktowałam się z ginem i stwierdził, że jeśli okres nie pojawi się do 90 dni to dopiero wtedy się temu przyjrzy...
    Jak dla mnie to bardzo długo 🫤

    Hej Annasz, ja po poronieniu dostałam miesiączkę bodajże w 66 dniu i to w trakcie przyjmowania progesteronu, który ginekolog przepisał mi na wywołanie. Natomiast faktycznie byłam pod opieką ginekologów robiących usg i sprawdzających betę. Może jednak jest jakaś opcja zrobienia jej prywatnie bez skierowania, jeśli wciąż nie dostałaś miesiączki?

  • Bb96 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 18 marca, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja dostałam miesiączkę po 29 dniach od zabiegu. Dziś byłam u swojego lekarza i kazał zrobić mi poziom beta HCG. Zastanawiam się jednak czy jeśli dostałam miesiączki, to czy to nie potwierdza, że poziom beta HCG spadł. Orientujecie sie w temacie ?

  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 18 marca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bb96 wrote:
    Cześć, ja dostałam miesiączkę po 29 dniach od zabiegu. Dziś byłam u swojego lekarza i kazał zrobić mi poziom beta HCG. Zastanawiam się jednak czy jeśli dostałam miesiączki, to czy to nie potwierdza, że poziom beta HCG spadł. Orientujecie sie w temacie ?


    Ja po poronieniu dostałam miesiączke równe 4 tygodnie po. Przy wypisie ze szpitala miałam żeby badać betę co 7 dni i sprawdzać czy spada. Najpierw spadała szybko, później coraz wolnej. W momencie kiedy dostałam okres beta była na poziomie około 20. Tydzień później miałam pierwszą kontrolną wizytę u ginekologa i beta wynosiła 3. Moja ginekolog powiedziała że to normalne że teraz już spada wolno. W szpitalu mówili ze może spadać nawet ponad 6 tygodni.

  • Annasz Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 20 marca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariegold_ wrote:
    Hej Annasz, ja po poronieniu dostałam miesiączkę bodajże w 66 dniu i to w trakcie przyjmowania progesteronu, który ginekolog przepisał mi na wywołanie. Natomiast faktycznie byłam pod opieką ginekologów robiących usg i sprawdzających betę. Może jednak jest jakaś opcja zrobienia jej prywatnie bez skierowania, jeśli wciąż nie dostałaś miesiączki?

    W 58 dniu dostałam plamień, trwały 5 dni , choć myślałam że rozkręci się to do normalnej miesiączki, ale nie. W ogóle to w trakcie tych plamień śluz był typowo płodny. Nie rozumiem...

    Nie mam opcji zrobienia bety, zrobiłam jedynie test ciążowy, który wyszedł negatywny.

  • Koś Ekspertka
    Postów: 246 504

    Wysłany: 25 marca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    u mnie też dziwny pierwszy okres po poronieniu.
    Dzisiaj jest 11 dzień krwawienia (!) ale z przerwami, np. wczoraj pół dnia było czysto i na wieczór znowu trochę krwi, rano brudy, a teraz znowu żywa krew i mały skrzepik.
    Czy tak może być? Poroniłam sama, bez leków i bez zabiegu.

    I IVF - ET 15.01.2024
    6 tc. 💔
    mamy jeszcze ❄❄
  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 25 marca, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koś wrote:
    Hej Dziewczyny,
    u mnie też dziwny pierwszy okres po poronieniu.
    Dzisiaj jest 11 dzień krwawienia (!) ale z przerwami, np. wczoraj pół dnia było czysto i na wieczór znowu trochę krwi, rano brudy, a teraz znowu żywa krew i mały skrzepik.
    Czy tak może być? Poroniłam sama, bez leków i bez zabiegu.
    Dziwne, że twój okres trwa aż tyle czasu, ale mój lekarz mówił że po poronieniu nasz organizm i nasza gospodarka hormonalna musi dojść do siebie a trochę to może zająć, więc te okresy mogą się naprawiać z czasem.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ