X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Niski przyrost HCG
Odpowiedz

Niski przyrost HCG

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • .Paula. Koleżanka
  Postów: 36 3

  Wysłany: 29 lipca 2021, 21:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej
  Jak tylko dowiedziałam się o ciąży zaczęłam plamić trafiłam do szpitala wynik bety 67 za 48 niski przyrost lekko ponad 80 lekarz już nastawiony na poronienie po kolejnych 48 h beta 150 czy miał ktoś podobną sytuację i jak ona się skończyła ?

 • .Paula. Koleżanka
  Postów: 36 3

  Wysłany: 29 lipca 2021, 21:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dodam że jedna ciążę już straciłam w maju to był sam początek. I teraz dzieje się podobnie z tym że beta wzrasta ale lekarz podejrzewa ciążę pozamaciczna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ