Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 29 kwietnia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, powodzenia dzisiaj!! 🍍💫 daj znać jak się czujesz po wszystkim ✊️

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Nie czytałam wcześniejszych złych wpisów a dołączyłam niedawno, czy udało się w styczniu oczyścić samej czy musiałaś przejść zabieg?

    Na szczęście udało się bez zabiegu. Ale ta ciąża była zatrzymana na bardzo wczesnym etapie. Zarodek jakiś się pojawił ale był maleńki, serduszka nie było. Samo poronienie u mnie wyglądało jak trochę mocniejszy okres.
    A jak Ty się czujesz? 🥺

    🌿Cień ale organizm zaskakuje. Ale ja też mam dobre przeczucia, może właśnie tak ma być, trzeba lecieć na fali i czekać na to co przyniosą najbliższe dni.❤️


    🌿Rafiki no właśnie, opowiadaj! Kropek na miejscu? Jak się czujesz?

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku @Rafiki, to dziś był ten dzień.
    Jak się czujesz?
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie. 🤞❤️😘

    Rafiki lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Na szczęście udało się bez zabiegu. Ale ta ciąża była zatrzymana na bardzo wczesnym etapie. Zarodek jakiś się pojawił ale był maleńki, serduszka nie było. Samo poronienie u mnie wyglądało jak trochę mocniejszy okres.
    A jak Ty się czujesz? 🥺

    🌿Cień ale organizm zaskakuje. Ale ja też mam dobre przeczucia, może właśnie tak ma być, trzeba lecieć na fali i czekać na to co przyniosą najbliższe dni.❤️


    🌿Rafiki no właśnie, opowiadaj! Kropek na miejscu? Jak się czujesz?


    Polubiłam za słowa wsparcia, nie za ciężkie przeżycia z poronieniem.
    Dziękuję ❤️😘

    Cerva lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Na szczęście udało się bez zabiegu. Ale ta ciąża była zatrzymana na bardzo wczesnym etapie. Zarodek jakiś się pojawił ale był maleńki, serduszka nie było. Samo poronienie u mnie wyglądało jak trochę mocniejszy okres.
    A jak Ty się czujesz? 🥺

    🌿Cień ale organizm zaskakuje. Ale ja też mam dobre przeczucia, może właśnie tak ma być, trzeba lecieć na fali i czekać na to co przyniosą najbliższe dni.❤️


    🌿Rafiki no właśnie, opowiadaj! Kropek na miejscu? Jak się czujesz?

    Ja fizycznie mam wrażenie że bardzo dobrze. Zostało bardzo delikatne brązowe plamienie więc chyba kończę. Mam w planie jutro sprawdzić betę i raz w tygodniu kontrolować jej spadek. 20 maja mam kontrolę u lekarza i będziemy rozmawiać co dalej. Rok temu poronienie miałam farmakologiczne i trwało to do lipca. Zanim beta spadła i macica oczyściła się z tkanek ciążowych.

    ABK lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • ABK Autorytet
    Postów: 6404 4534

    Wysłany: 29 kwietnia, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ja fizycznie mam wrażenie że bardzo dobrze. Zostało bardzo delikatne brązowe plamienie więc chyba kończę. Mam w planie jutro sprawdzić betę i raz w tygodniu kontrolować jej spadek. 20 maja mam kontrolę u lekarza i będziemy rozmawiać co dalej. Rok temu poronienie miałam farmakologiczne i trwało to do lipca. Zanim beta spadła i macica oczyściła się z tkanek ciążowych.

    Przepraszam polubiłam przypadkiem.
    Czy po poronieniu w zeszłym roku robiłaś histeroskopie?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 30 kwietnia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć😊 Gratuluję pozytywnych wizyt! Trzymam kciuki za bobaski i za transfery 🤞🏻 Ja pierwszy raz od rozpoczęcia starań zaczęłam planować wyjazdy bez patrzenia na dzień cyklu. Może odpuszczenie w głowie faktycznie coś pomoże? Przecież co jest dla nas zapisane to i tak się chyba wydarzy.
    Wczoraj wpadł mi w oko post na insta właśnie o akupunkturze przy staraniach. Zazdroszcze tym, co mają takie możliwości bez dojeżdżania. Musze poszukać gdzie najbliżej bym miała taką możliwość.

    Dziewczyny, czy ogarnę gdzieś internetowo receptę na duphaston? Nigdy z tego nie korzystałam i się nie znam jak to załatwić. 🤔

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Iskierka ✨ Autorytet
    Postów: 295 345

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka91 wrote:
    Mam upośledzoną drożność jednego jajowodu, staraliśmy się "naturalnie" aczkolwiek ze stymulacją owulacji i zaszłam. Co prawda nie udało się utrzymać ale zaszłam. Też mieliśmy propozycję in vitro ale chcemy próbować naturalnie dopóki udaje się zajść.

    Udało się zajść z owulacji po stronie niedrożnego jajowodu?
    Mq1991 wrote:
    @Iskierka szczerze mówiąc ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawiała nad IVF. Wiadomo, to jest ciężka droga nie będę ściemniać, ze nie. Ale pomysł sobie ze wiele kobiet po miesiącu/dwóch jest juz w ciąży. Przy dwóch lekko niedrożnych jajowodach moze sie to ciągnąć długo.

    Boję się właśnie, że nawet jak się uda zajść to znowu będzie CP i jeśli będą musieli podawać leki to znowu ok. 6 miesięcy przerwy będzie. I dodatkowo bardzo obawiam się np. pęknięcia jajowodu bądź innych powikłań. Czy polecasz jakieś strony/podcasty gdzie mogę dowiedzieć się jakiś bardziej szczegółowych informacji o IVF? Czy przed polecasz zrobić jakieś badania na własną rękę, nie tylko te zalecane w klinice?

    29 👩🏼 33 👱🏻‍♂️ 8 (2018) 👧 z ZD

    Starania o drugie dziecko od 09.2024

    12.2025 - CB 💔
    01.2026 - CP 💔

    💊 11.2025 clo - CB
    💊 12.2025 clo - CP
    💊 05.2025 lametta + Ovitrelle - IUI ⏳

    👩🏼 - 04.2026 laparoskopia diagnostyczna, chromotubacja - oba jajowody nie do końca drożne, usunięte zrosty, brak swoich owulacji
    👱🏻‍♂️ - obniżona morfologia - lekka poprawa (01.2025 vs 02.2026):
    • koncentracja: 22,8 vs 134,6 mln/ml
    • całkowita liczba: 102,6 vs 538,5 mln
    • ruch postępowy: 47% vs 65%
    • ruch całkowity: 75% vs 75%
    • morfologia: 0% vs 3%
    • fragmentacja DNA: nie badano vs 13%
    • HBA: nie badano vs 82%
  • Iskierka ✨ Autorytet
    Postów: 295 345

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Mamy 3,3 mm Kropka z bijącym serduszkiem. 🥹❤️🌈
    Na dziś 6+0 czyli tak jak liczyłam z przesuniętej owulacji. Wszystko wygląda super.
    Z leków włączamy Acard 150mg czyli tak jak w ciąży z Synkiem.

    Jakie cudowne wieści 🥹💞 zdrowej i nudnej ciąży! ♥️♥️

    Cerva lubi tę wiadomość

    29 👩🏼 33 👱🏻‍♂️ 8 (2018) 👧 z ZD

    Starania o drugie dziecko od 09.2024

    12.2025 - CB 💔
    01.2026 - CP 💔

    💊 11.2025 clo - CB
    💊 12.2025 clo - CP
    💊 05.2025 lametta + Ovitrelle - IUI ⏳

    👩🏼 - 04.2026 laparoskopia diagnostyczna, chromotubacja - oba jajowody nie do końca drożne, usunięte zrosty, brak swoich owulacji
    👱🏻‍♂️ - obniżona morfologia - lekka poprawa (01.2025 vs 02.2026):
    • koncentracja: 22,8 vs 134,6 mln/ml
    • całkowita liczba: 102,6 vs 538,5 mln
    • ruch postępowy: 47% vs 65%
    • ruch całkowity: 75% vs 75%
    • morfologia: 0% vs 3%
    • fragmentacja DNA: nie badano vs 13%
    • HBA: nie badano vs 82%
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ✨ wrote:
    Boję się właśnie, że nawet jak się uda zajść to znowu będzie CP i jeśli będą musieli podawać leki to znowu ok. 6 miesięcy przerwy będzie. I dodatkowo bardzo obawiam się np. pęknięcia jajowodu bądź innych powikłań. Czy polecasz jakieś strony/podcasty gdzie mogę dowiedzieć się jakiś bardziej szczegółowych informacji o IVF? Czy przed polecasz zrobić jakieś badania na własną rękę, nie tylko te zalecane w klinice?
    Na YouTubie jest duzo filmików z klinik, w których omawiane są szczegóły procesu (np Invicta czy Bocian) 😉
    Co do badań, to gdybym miała wcześniej tę wiedzę, która mam teraz to zaczęłabym proces od zrobienia biopsji, żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego i dodatkowo zaczęłabym porządną suplementację u siebie i męża na około. 3 miesiące przed stymulacją.
    Jeśli chodzi o inne badania, to wydaje mi się że dobrze byłoby zrobić taki standard typu ferrytyna, witamina d, homocysteina, krzywa glukozowa i insulinowa. Ja na wizytę kwalifikacyjną mialam zrobione też AMH, więc lekarz od razu mógł rozpisać mi leki do stymulacji.
    Resztę potrzebnych badan pobiorą Ci juz w ramach programu rządowego za darmo w klinice (wirusówki, wymazy, cytologię itp).
    Jeśli zastanawiałabyś się nad badaniem zarodkow, to w wielu klinikach wymagane jest badanie kariotypów.
    Jak byś miała jakieś pytania, to pisz śmiało 😉

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Dziękuję że pytasz ❤️ oprócz zapalenia ucha to bardzo dobrze 😊 jutro idę na podgląd kropka i się w ogóle nie stresuję ! Byłam pewna że z moja historia to do końca ciąży będę wyszukiwać jakiś problemów.
    Zeszłam z wszystkich leków, więc od razu czuję się lżej i tylko zmęczenie mnie męczy, ale teraz na l4 odpoczywam 😅
    Jestem bardzo zdziwiona że można przestać się stresować w 🌈ciążach. Wierze, że każda z Was zazna jeszcze tego spokoju w ciąży ❤️‍🩹

    Ojej, ale to wspaniale przeczytać, że jednak po stratach może być normalnie ❤️ Bardzo gratuluję zdrowego podejścia 🌈💪 ja cały czas sobie powtarzam, że każda ciąża to nowe rozdanie kart i wcale sytuacja nie musi się powtórzyć, ale no nie ukrywam, że jest ciężko.. miłego spotkania z Maluszkiem życzę 🥰

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Jak ktoś nie ma szczęścia, to naprawdę nie ma.
    Mój prawy jajnik, mimo brania Estrofemu, się obudził i już w 6 dniu cyklu pojawił się pęcherzyk 11 mm.
    Zalecono odstawić Estrofem i przejść na cykl naturalny.
    W sobotę mam kontrolę – jeśli endometrium będzie odpowiednie, to rozpiszemy transfer. Jeśli nie, przerywamy i robimy wyciszenie Zoladexem, czekamy minimum jeden cykl i zaczynamy przygotowania od nowa.
    Zawsze jak się ucieszę, to coś się psuje…
    Ale z drugiej strony ten Zoladex może być dobrym pomysłem.
    A co do Encortonu – doktor uważa, że 5 mg to mało, ona od razu dałaby 10 mg, ale czekamy do soboty i zobaczymy, jak to będzie z tym transferem.
    Ewidentnie jestem trudnym przypadkiem…
    Całe życie jajniki były „uśpione”, a w wieku 44 lat nagle owulują – i to te, które miały być „lite”.😂

    Cień, nasze ciała są niesamowite, ale może tak miało być z tą owulacją ;) kurcze, zawsze ciężko, jak jeden lekarz mówi jedno a drugi co innego, bo wtedy odpowiedzialność trochę spada na nas, która drogę wybierzemy.. ja miałam Encorton w dawkach: 5mg, 7,5mg, 15mg i 20 mg - co lekarz to inaczej rozpisywał 🤷‍♀️dobrze, że macie z lekarką plan, cokolwiek w tą sobotę pokaże się na USG. W razie czego Zoladex nie jest aż taki straszny! Czekamy na aktualizację w sobotę

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ✨ wrote:
    Czy polecasz jakieś strony/podcasty gdzie mogę dowiedzieć się jakiś bardziej szczegółowych informacji o IVF? Czy przed polecasz zrobić jakieś badania na własną rękę, nie tylko te zalecane w klinice?

    Ja polecam bardzo podcasty Naszego Bociana. Marta Górny je prowadzi i dużo można się dowiedzieć jak wyglada procedura.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Przepraszam polubiłam przypadkiem.
    Czy po poronieniu w zeszłym roku robiłaś histeroskopie?

    Nie robiliśmy histeroskopii , miałam sono HSG i kolejną biopsję endo bo tych nie zliczę.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane, dziękuję że pytacie! Okruszki zostały bezproblemowo zainstalowane ❤️ Dr mówiła, że udało się je w idealnym miejscu ułożyć i teraz niech się tam zagrzebują w spokoju 🥹 zważywszy na okoliczności to z jakimś dużym spokojem z Mężem do tego transferu podeszliśmy - mój Mąż ma nerwicę i tego typu stresujące sytuacje zwykle bardzo źle na Niego wpływają: wymioty, bóle brzucha itd… ale tym razem było bezproblemowo ;)
    Starałam się podczas transferu rozluźnić jak najbardziej i oddychać tak jak zalecała moje fizjoterapeutka uro-gin i faktycznie poszło szybko i bezproblemowo. Kroplówka z atosibanem jeszcze wjechała żeby wyciszyć skurcze, smoothie z buraka i arbuza wypite, progesteronu mam po korek, więc teraz czekamy 🥹
    Oczywiscie po transferze po aplikacji cyclogestu wypłynęło trochę brązowych „nitek”, więc już się musiałam podenerwować, ale mam nadzieję, że to tylko jakieś delikatne podrażnienie szyjki przez cewnik…
    Każdą ciepłą myśl, kciuki i ciążowe wiruski przyjmuję w nieograniczonej ilości ❤️🌈

    Paola2604, yecikowa, _Dysia_, krakowiankq, Cerva, Mq1991, Biochemiczka, Daisy1, Cień, ABK, 19Maggie94, Laurelli, Bratek3738, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam zalecenia od immunolog że mam zrobić badania :
    Homocysteina, antytrombina III, czynnik VIII, gen ANXA5, przeciwciała przeciwkardiolipinowe - przeciw glikoproteinie, antykoagulant tocznia.

    Czy trzeba je zrobić w określonym czasie ? Pewnie i tak zrobię je za około 2 tygodnie nie wcześniej, ale zastanawiam się czy to nie za szybko. Nie dostałam żadnych wskazówek.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziewczyny Kochane, dziękuję że pytacie! Okruszki zostały bezproblemowo zainstalowane ❤️ Dr mówiła, że udało się je w idealnym miejscu ułożyć i teraz niech się tam zagrzebują w spokoju 🥹 zważywszy na okoliczności to z jakimś dużym spokojem z Mężem do tego transferu podeszliśmy - mój Mąż ma nerwicę i tego typu stresujące sytuacje zwykle bardzo źle na Niego wpływają: wymioty, bóle brzucha itd… ale tym razem było bezproblemowo ;)
    Starałam się podczas transferu rozluźnić jak najbardziej i oddychać tak jak zalecała moje fizjoterapeutka uro-gin i faktycznie poszło szybko i bezproblemowo. Kroplówka z atosibanem jeszcze wjechała żeby wyciszyć skurcze, smoothie z buraka i arbuza wypite, progesteronu mam po korek, więc teraz czekamy 🥹
    Oczywiscie po transferze po aplikacji cyclogestu wypłynęło trochę brązowych „nitek”, więc już się musiałam podenerwować, ale mam nadzieję, że to tylko jakieś delikatne podrażnienie szyjki przez cewnik…
    Każdą ciepłą myśl, kciuki i ciążowe wiruski przyjmuję w nieograniczonej ilości ❤️🌈

    Trzymam kciuki 🥰
    Oby to był szczęśliwy transfer ❤️


    Rafiki lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 218

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziewczyny Kochane, dziękuję że pytacie! Okruszki zostały bezproblemowo zainstalowane ❤️ Dr mówiła, że udało się je w idealnym miejscu ułożyć i teraz niech się tam zagrzebują w spokoju 🥹 zważywszy na okoliczności to z jakimś dużym spokojem z Mężem do tego transferu podeszliśmy - mój Mąż ma nerwicę i tego typu stresujące sytuacje zwykle bardzo źle na Niego wpływają: wymioty, bóle brzucha itd… ale tym razem było bezproblemowo ;)
    Starałam się podczas transferu rozluźnić jak najbardziej i oddychać tak jak zalecała moje fizjoterapeutka uro-gin i faktycznie poszło szybko i bezproblemowo. Kroplówka z atosibanem jeszcze wjechała żeby wyciszyć skurcze, smoothie z buraka i arbuza wypite, progesteronu mam po korek, więc teraz czekamy 🥹
    Oczywiscie po transferze po aplikacji cyclogestu wypłynęło trochę brązowych „nitek”, więc już się musiałam podenerwować, ale mam nadzieję, że to tylko jakieś delikatne podrażnienie szyjki przez cewnik…
    Każdą ciepłą myśl, kciuki i ciążowe wiruski przyjmuję w nieograniczonej ilości ❤️🌈

    Kciuki mocno zaciśnięte! 🤞
    Super, że udało się wszystko spokojnie przejść!
    Mam nadzieję, że ten spokój już z Wami zostanie i za niedługo podzielisz się tu z nami dobrymi wieściami!☺️

    Rafiki lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny dostałam zalecenia od immunolog że mam zrobić badania :
    Homocysteina, antytrombina III, czynnik VIII, gen ANXA5, przeciwciała przeciwkardiolipinowe - przeciw glikoproteinie, antykoagulant tocznia.

    Czy trzeba je zrobić w określonym czasie ? Pewnie i tak zrobię je za około 2 tygodnie nie wcześniej, ale zastanawiam się czy to nie za szybko. Nie dostałam żadnych wskazówek.

    Awokado30, Zespół antyfosfolipidowy czyli przeciwciała przeciwkardiolipinowe - przeciw glikoproteinie i antykoagulant tocznia zaleca się min 6 tyg po poronieniu. Pozostałe niestety nie wiem.. może masz możliwość skontaktować się z lekarzem?

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 351 281

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, powodzenia!! Trzymam mocno kciuki za szczęśliwy transfer!
    Rafiki wrote:
    Awokado30, Zespół antyfosfolipidowy czyli przeciwciała przeciwkardiolipinowe - przeciw glikoproteinie i antykoagulant tocznia zaleca się min 6 tyg po poronieniu. Pozostałe niestety nie wiem.. może masz możliwość skontaktować się z lekarzem?

    Homocysteine podobno można od razu, tak wyczytałam przynajmniej i już zrobiłam.

    Rafiki lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ