Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytalam, że APS minimum po 6tyg i ogólnie wszelkie badania krwi minimum po tym czasie, a trombofilie można od razu bo to DNA. Znalazłam na stronie test DNA pakiet i zamówię po majówce…
    Partner też planuje rozszerzone badania nasienia (DNA, posiew itd..)

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 353 282

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam pytanie do osób korzystających z refundacji NFZ ivf - czy badanie nasienia przed procedurą jest finansowane? Czy trzeba zrobić na własną rękę przed kwalifikacją?

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Rafiki a no tak, u Ciebie to nawet dwa Kropeczki na pokładzie! 🥹❤️
    Niech się pięknie trzymają Mamusi. Takie plamienia to na pewno po transferze, badaniu itd. Spokojnie. Zaciskamy kciuki z całych sił!

    Rafiki lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6404 4534

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    A jeszcze mam pytanie do osób korzystających z refundacji NFZ ivf - czy badanie nasienia przed procedurą jest finansowane? Czy trzeba zrobić na własną rękę przed kwalifikacją?

    Robi się na własną rękę tak samo jak amh.

    Badanie nasienia warto robić u siebie w klinice, u nas wszystkie badania przyjęli za wyjątkiem badania nasienia które trzeba było powtórzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 13:25

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 kwietnia, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki trzymam kciuki ✊️
    @Awokado ja te badania (poza ANXA) robilam około miesiac po poronieniu. Dr Jarosz mówiła mi, ze to nie ma aż takiego znaczenia, bo jeśli cos ma wyjść nie tak to i tak wyjdzie. A w przypadku pozytywnego wyniku APS tak czy inaczej trzeba potwierdzić jeszcze jednym badaniem po 12 tygodniach.
    @Niecierpliwa ja bym się zapytała w konkretnej klinice, bo ja się spotkałam na forum z tym, ze w niektórych robią te badania za darmo w ramach programu.

    Niecierpliwa_, Rafiki lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado anxa 5 to badanie genetyczne więc nie musisz czekać a resztę tak jak Mq1991 pisała - zalecaja odczekać 6 tygodni ale jak ma wyjść to wyjdzie wcześniej i potem i tak powtórka a ja zrobiłam APS 5 tygodni po poronieniu i już mogłam wykluczyć APS. Homocysteine mi zalecali miesiąc po odstawieniu supli, ale w sumie czy jest sens? Może warto od razu, żeby zobaczyć czy poziom w ciąży nie był za wysoki. Tak czy siak jak ci wyjdzie podwyższona to pewnie będziesz, tak jak ja, mierzyć ja co miesiąc. Czytałam, że w ciąży naturalnie się obniża, ale pytanie czy to nie dlatego że kobiety w ciąży suplementują kwas foliowy 😅

    Rafiki trzymam kciuki za kropeczki 🤞❤️

    Pisze właśnie o moich odczuciach żebyście miały nadzieję, że da się jednak nie zwariować mimo doświadczeń życiowych 🥲

    Dawdler34, Mq1991, Rafiki, Claramente, Cerva lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, zrobię za jednym zamachem wszystko za 5 tygodni, bo nie chce się kłuć a poza tym dziś kupiłam wszystkie badania w synevo bo jest -30%

    Biochemiczka, ja biorę cały czas kwas foliowy metylowany od kilku lat więc u mnie w ciąży nie powinno robić większej różnicy

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, mega się cieszę, że transfer poszedł gładko, zawsze mnie wzruszają te momenty, a u Ciebie to już w ogóle podwójne szczęście 🥹❤️ Teraz niech te maluszki robią spokojnie swoje i wygodnie się urządzają 🥹✨

    Mq1991, Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, Mq1991, Biochemiczka, Daisy1 ❤️ dziękuję za wsparcie dziewczyny kochane 🥰
    Biochemiczko, tak jak mówisz - trochę normalności w tym wszystkim jest nam wszystkim bardzo potrzebne :)

    Mq1991, Biochemiczka lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na testdna sugerują zakup pakietu trombofilia i celiakia… o tym drugim nie słyszałam zbyt wiele, tzn wiem w kwestiach pokarmowych, że występuje, ale że jest to też wskazywane jako jedna z przyczyn poronień… czy któraś z Was może wypowiedzieć się w tym temacie?

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sirengirl92 wrote:
    Dziewczyny, na testdna sugerują zakup pakietu trombofilia i celiakia… o tym drugim nie słyszałam zbyt wiele, tzn wiem w kwestiach pokarmowych, że występuje, ale że jest to też wskazywane jako jedna z przyczyn poronień… czy któraś z Was może wypowiedzieć się w tym temacie?
    Ja robilam badanie na celiakię właśnie ze względu na to, ze czesto powoduje niepłodnośc, a z tego co czytalam, nie zawsze celiakia musi dawać jakieś szczególne objawy. Niektórzy immunolodzy bardzo polecają je robić (np dr Sydor).
    Ja zdecydowałam się w pierwszym kroku na zrobienie igA i przeciwciał przeciw transglutaminazie tkankowej. Jest to tańsze badanie niż badanie genetyczne, a jeśli wyjdzie ujemne, to nie ma konieczności robienia badań genetycznych. Nie mozna tylko wtedy być na diecie bezglutenowej. Gdyby wyszło dodatnie to dopiero wtedy miałam w planie poszerzenie diagnostyki

    sirengirl92, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam badanie genetyczne na celiakię jako kolejny punkt do odhaczenia w dignostyce. Negatywne więc nie muszę mieć wyrzutów sumienia podczas jedzenia chleba czy makaronu:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwestii celiakii podpisuję się pod tym co napisała Mq1991 - też badałam te przeciwciała i później już nie drążyłam.
    Może od siebie dodam, że przy niepłodności wskazana jest dieta przeciwzapalna, szczególnie przy endometriozie, adenomiozie, nawracających zapaleniach endometrium. Można sobie wdrożyć chociaż częściowo (80% posiłków) taką dietę, która będzie nam służyć i zawiera bardzo mało glutenu, wykorzystuje białko roślinne i zdrowe tłuszcze, czyli wszystko co sprzyja płodności a później też rozwojowi ciąży ;)

    Mq1991, Daisy1 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1194 1458

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki aż się wzruszyłam jak opisałaś jak wyglądał zabieg i jak od tego podeszliście 🥺🥰
    Trzymam mocno kciuki u rąk nóg i moja córeczka w brzuszku już ma też nakazane trzymać za Was kciuki 💖🤗🍀 jeeejku 🫶

    @Cień niesamowite jest to jak organizm potrafi zaskoczyć 🙈 trzymam kciuki za sobotę żeby poszło po Waszej myśli wszystko i że to będzie ten cykl 🥰🥰🥰

    Cień, Claramente lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    @Rafiki aż się wzruszyłam jak opisałaś jak wyglądał zabieg i jak od tego podeszliście 🥺🥰
    Trzymam mocno kciuki u rąk nóg i moja córeczka w brzuszku już ma też nakazane trzymać za Was kciuki 💖🤗🍀 jeeejku 🫶

    @Cień niesamowite jest to jak organizm potrafi zaskoczyć 🙈 trzymam kciuki za sobotę żeby poszło po Waszej myśli wszystko i że to będzie ten cykl 🥰🥰🥰



    @Laurelli
    Kochana jesteś 😘

    Dobrze,że Wy dziewczyny myślicie optymistycznie. Ja boję się tej soboty.
    Zobaczymy co będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 19:02

    Laurelli lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Laurelli
    Kochana jesteś 😘

    Dobrze,że Wy dziewczyny myślicie optymistycznie. Ja boję się tej soboty.
    Zobaczymy co będzie.
    Bedziemy tu wszystkie trzymać kciuki ✊️🍀

    Cień, Laurelli lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Biochemiczka

    Jak dzisiejsze USG?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Bedziemy tu wszystkie trzymać kciuki ✊️🍀


    Dziękuję 😘❤️

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Biochemiczka

    Jak dzisiejsze USG?

    Dziękuję że pytasz ❤️
    Właśnie wróciłam, 8.40cm kawalera na pokładzie, Lekarz spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła). Serduszko bije idealnie, do mojego też nie miała zastrzeżeń 😊

    Trzymam mocno kciuki za pozytywne wieści w sobotę 🤞❤️

    Sirengirl ja zrobiłam ten pakiet z celiakią, stwierdziłam że wolę zrobić wszystko. Zwłaszcza, że akurat u mnie w rodzinie występuje celiakia, chociaż raczej od strony męża kuzynki niż naszej, ale nigdy nie wiadomo co w tym genach się kryje.

    Cień, Claramente, Mq1991, Dawdler34, _Dysia_, Daisy1, yecikowa, Cerva, Laurelli, Edytka91, sirengirl92, Paola2604, Jusia92, Iskierka ✨, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 kwietnia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Dziękuję że pytasz ❤️
    Właśnie wróciłam, 8.40cm kawalera na pokładzie, Lekarz spojrzała na badania prenatalne i powiedziała, że wszystko wygląda super (ryzyka dostanę dopiero 8.05 więc gdyby nie SANCO to pewnie bym 2 tygodnie w stresie żyła). Serduszko bije idealnie, do mojego też nie miała zastrzeżeń 😊

    Trzymam mocno kciuki za pozytywne wieści w sobotę 🤞❤️

    Sirengirl ja zrobiłam ten pakiet z celiakią, stwierdziłam że wolę zrobić wszystko. Zwłaszcza, że akurat u mnie w rodzinie występuje celiakia, chociaż raczej od strony męża kuzynki niż naszej, ale nigdy nie wiadomo co w tym genach się kryje.



    Wspaniałe wiadomości. Cieszę się bardzo. ❤️

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ