X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Obfita i długa miesiączka po abrazji
Odpowiedz

Obfita i długa miesiączka po abrazji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moonloo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem miesiąc po abrazji. Wydawało się wszystko ok. W sobotę dostałam miesiaczke. Niestety trwa ona dłużej niż zwykle i jest bardzo obfita, wogole nie ustepuje.krwawienie to czysta krew, bez zniany intensywności... Czy mialyscie taką sytuację? Pozdrawiam

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero czekam na okres, nie doradzę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po poronieniu samoistnym zupełnym (10 tydzień) i mam dokładnie tak samo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 15:08

    2020 :)
    2023 :)
  • Gusia28 Koleżanka
    Postów: 60 91

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bylo to samo, miesiaczke dostalam 35 dni po lyzeczkowaniu i byla ona bardzo obfita

  • Moonloo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Na szczęście po 10 dniach się skończyła. Teraz starania od nowa...

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonloo wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi. Na szczęście po 10 dniach się skończyła. Teraz starania od nowa...

    Aż 10 dni? Bardzo współczuje. Mam nadzieję, że u mnie będzie normalna.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ