X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Objawy - ciąża pozamaciczna
Odpowiedz

Objawy - ciąża pozamaciczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jakie miałyście objawy przy ciąży pozamacicznej? Aktualnie jestem w 5t3d ciąży. W listopadzie 2018 poroniłam, miałam zabieg łyżeczkowania.

    Niestety teraz od kilku dni boli mnie lewa strona podbrzusza - lewy jajnik. Jest to taki trochę palący ból, który trwa po kilka godzin dziennie. Czuję się tak jakbym w miejscu bólu "coś" miała.
    W dodatku prawa strona nie boli prawie w ogóle. Poza tym nie mam żadnego krwawienia czy też plamienia.

    Wiem że najlepiej udać się do lekarza, ale wizyta u ginekologa dopiero w piątek, a ja już się stresuję :( Jutro idę zrobić betę. Czas dłuży mi się strasznie, nie wiem jak do piątku wytrzymam.

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do piątku jest kupa czasu. Robiłaś w ogóle betę? Ja mam podejrzenie pozamacicznej (beta rosnie , maleje, po weekebdowym krwawieniu znów rośnie), nie mam żadnych boli, na USG nic nie widać, jestem 7t4d, a beta 203. Objawy mam nietypowe, więc mną się nie sugeruj, ale z ostrym bólem, to bieglabym do lekarza, nie czekała do piatku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2019, 20:39

  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś betę i progesteron.
    Beta 11.550,00
    Progesteron 19.55

    Jutro do lekarza, niestety ciężko znaleźć kogoś z terminem wizyty na już. U mnie dzis ból mniejszy, ale czuje nadal jakby coś na lewy jajniku było. Martwię się, w 1 ciąży nie miałam takich boli. Plamien czy krwawienia nie ma, ale i tak z powodu wcześniejszej straty stres jest.

    Daj znać jak u Ciebie sytuacja. Mam nadzieję że Twoja beta wystartuje w górę.

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jedź na IP!Mnie coś kłuło, bolało i odwlekałam, poszłam do konowała na Nfz mówiąc, że krwawię, powiedział mi, że to okołoowulacyjne, a 2 dni później trafiłam do szpitala z krwotokiem wewnętrznym z powodu cp.W normalnej ciąży też miałam takie kłucie, ale ok co Ty masz się dręczyć.Jedz na Ip, powiedz, ze jesteś w ciąży i boli Cię brzuch.

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii wrote:
    Zrobiłam dziś betę i progesteron.
    Beta 11.550,00
    Progesteron 19.55

    Jutro do lekarza, niestety ciężko znaleźć kogoś z terminem wizyty na już. U mnie dzis ból mniejszy, ale czuje nadal jakby coś na lewy jajniku było. Martwię się, w 1 ciąży nie miałam takich boli. Plamien czy krwawienia nie ma, ale i tak z powodu wcześniejszej straty stres jest.

    Daj znać jak u Ciebie sytuacja. Mam nadzieję że Twoja beta wystartuje w górę.
    Ja dziś dostałam do wyboru: laparoskopia, czekanie, czy metotrexat. Wybrałam to trzecie. U mnie szans nie ma żadnych na zdrową ciążę, w tym momencie to walka o jajowod. I nadzieja że uda się następnym razem.
    Jeśli dalej Cię kłuje, jedź na izbę, beta ładna jeśli to zdrowa ciąża to super, jeśli jest w jajowodzie, to w każdym momencie może go rozsadzić. Na USG z taką beta wszystko w kilka minut się wyjasni. I daj znać też koniecznie co i jak!

  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej nie miałam kiedy napisać. Byłam u ginekologa, na lewym jajniku zrobiła się torbiel około 3,5 cm. Jajnik powiększony i dlatego tak boli. Poza tym lekarz potwierdził ciążę. :) co najważniejsze serduszko już bije! Wg OM 6t, wg usg 5t5d. Różnica 1 dnia :) cieszę się bardzo, choć nadal z tylu głowy pozostają myśli o wcześniejszym poronieniu i strach o małego lokatora.

    Fiorella, trzymam za Ciebie mocni kciuki! Mam nadzieję że jajowod cały A Ty dobrze się już czujesz :*

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii wrote:
    Wczesniej nie miałam kiedy napisać. Byłam u ginekologa, na lewym jajniku zrobiła się torbiel około 3,5 cm. Jajnik powiększony i dlatego tak boli. Poza tym lekarz potwierdził ciążę. :) co najważniejsze serduszko już bije! Wg OM 6t, wg usg 5t5d. Różnica 1 dnia :) cieszę się bardzo, choć nadal z tylu głowy pozostają myśli o wcześniejszym poronieniu i strach o małego lokatora.

    Fiorella, trzymam za Ciebie mocni kciuki! Mam nadzieję że jajowod cały A Ty dobrze się już czujesz :*
    Super wiadomość! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za spokojną, bezproblemową ciąze.!
    Ja czuję się ok, jestem do metotreksacie, czekam na efekty. No i na zielone światełko ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 20:10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ