X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Obrzeki po poronieniu
Odpowiedz

Obrzeki po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy w trakcie ale rowniez tuz po poronieniu wczesnej ciazy (8 tydzien) mialyscie opuchniete nogi (uda,lydki,kostki)? Jesli tak, to czy to normalne i jak sobie z tym poradzilyscie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 19:03

    Zofia8
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego nie miałam i też nie słyszałam tu na forum żeby którejś dziewczynie się przytrafiło. Musi być jakiś inny powód.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 maja 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki pap86 :-)

    Zofia8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ