X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Obrzeki po poronieniu
Odpowiedz

Obrzeki po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy w trakcie ale rowniez tuz po poronieniu wczesnej ciazy (8 tydzien) mialyscie opuchniete nogi (uda,lydki,kostki)? Jesli tak, to czy to normalne i jak sobie z tym poradzilyscie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 19:03

    Zofia8
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego nie miałam i też nie słyszałam tu na forum żeby którejś dziewczynie się przytrafiło. Musi być jakiś inny powód.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 maja 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki pap86 :-)

    Zofia8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ