X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Obumarcie jednego z bliźniąt
Odpowiedz

Obumarcie jednego z bliźniąt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaOlka2021 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 3 stycznia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała taki przypadek że była w ciąży bliźniaczej dwukosmówkowej i jeden płód obumarł ? Na badaniach prenatalnych w 12 tyg wyszła u mojego jednego z bliźniąt duża przezierność i wada serca zostałam skierowana do genetyka i na amniopunkcje ale w 13 tyg na wizycie okazało się że jedno z bliźniąt obumarło i że się samo wchłonie a ja się martwię czy wszystko będzie dobrze ze mną i z drugim maluszkiem pomóżcie

  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 3 stycznia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi 😔
    Był podobny przypadek do Twojego, musiałabyś wejść na wątek o amniopunkcji i cofnąć się do strony 500.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ