Forum Poronienie Odmowa wykonania zabiegu.....
Odpowiedz

Odmowa wykonania zabiegu.....

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • katkaz Ekspertka
  Postów: 158 209

  Wysłany: 28 lipca 2015, 11:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moja sytuacja była podobna do Twojej cocosowa. Zarodek przestała się rozwijać ok 5/6 tydzień, ale pęcherzyk rósł, a wraz z nim beta. Co chwila kontrola USG, szkoda gadać. W końcu sama poszłam i poprosiłam o skierowanie do szpitala. Zaczęłam plamić i lekarka przyjmująca mnie do szpitala stwierdziła, że jest duża szansa, że samo się zacznie, to był już ostatni dzień 10tc. Dała mi wybór, sama stwierdziłam, że poczekam, na zabieg zawsze zdążę. Z plamieniem chodziłam 2 tygodnie, w końcu nie wytrzymałam i zgłosiłam się do szpitala na zabieg. Po wszystkim naprawdę mi ulżyło. Te dwa tygodnie były straszne, ale pozwoliły mi się oswoić z tym wszystkim. Teraz czekam na pierwszą @ po...
  Trzymaj się Dziewczyno! To wszystko nie jest łatwe, ale czas leczy rany, wiem to po sobie, za chwilę zaczniesz myśleć o tym wszystkim nieco inaczej i tego Ci życzę!

  Adaś 14.07.17r.
  Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
  Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
  Zosia :) 31.01.14r
 • cocosowa Autorytet
  Postów: 615 151

  Wysłany: 29 lipca 2015, 18:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wczoraj beta spadła i poszłam na zabieg.Dziś wypuścili mnie do domu. dzieki dziewczyny za rady i słowa wsparcia...

  Starania od 06.2014
  Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
  28.07.2015 *11tc
 • katkaz Ekspertka
  Postów: 158 209

  Wysłany: 30 lipca 2015, 08:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Trudny czas teraz przed Tobą, strata bardzo boli i nie da się tak po prosu żyć dalej, bo zawsze ta mała kruszynka jest obecna w myślach, ale z własnego doświadczenia wiem, że za jakiś czas i Ty będziesz w stanie wspierać i udzielać rad dziewczynom, które, jak sama pewnie wiesz, bardzo będą tego potrzebowały. Trzymaj się cocosowa...

  Adaś 14.07.17r.
  Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
  Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
  Zosia :) 31.01.14r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ