Forum Poronienie Odmowa wykonania zabiegu.....
Odpowiedz

Odmowa wykonania zabiegu.....

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • katkaz Ekspertka
  Postów: 158 209

  Wysłany: 28 lipca 2015, 11:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  moja sytuacja była podobna do Twojej cocosowa. Zarodek przestała się rozwijać ok 5/6 tydzień, ale pęcherzyk rósł, a wraz z nim beta. Co chwila kontrola USG, szkoda gadać. W końcu sama poszłam i poprosiłam o skierowanie do szpitala. Zaczęłam plamić i lekarka przyjmująca mnie do szpitala stwierdziła, że jest duża szansa, że samo się zacznie, to był już ostatni dzień 10tc. Dała mi wybór, sama stwierdziłam, że poczekam, na zabieg zawsze zdążę. Z plamieniem chodziłam 2 tygodnie, w końcu nie wytrzymałam i zgłosiłam się do szpitala na zabieg. Po wszystkim naprawdę mi ulżyło. Te dwa tygodnie były straszne, ale pozwoliły mi się oswoić z tym wszystkim. Teraz czekam na pierwszą @ po...
  Trzymaj się Dziewczyno! To wszystko nie jest łatwe, ale czas leczy rany, wiem to po sobie, za chwilę zaczniesz myśleć o tym wszystkim nieco inaczej i tego Ci życzę!

  Adaś 14.07.17r.
  Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
  Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
  Zosia :) 31.01.14r
 • cocosowa Autorytet
  Postów: 614 149

  Wysłany: 29 lipca 2015, 18:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wczoraj beta spadła i poszłam na zabieg.Dziś wypuścili mnie do domu. dzieki dziewczyny za rady i słowa wsparcia...

  Starania od 06.2014
  Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
  28.07.2015 *11tc
 • katkaz Ekspertka
  Postów: 158 209

  Wysłany: 30 lipca 2015, 08:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Trudny czas teraz przed Tobą, strata bardzo boli i nie da się tak po prosu żyć dalej, bo zawsze ta mała kruszynka jest obecna w myślach, ale z własnego doświadczenia wiem, że za jakiś czas i Ty będziesz w stanie wspierać i udzielać rad dziewczynom, które, jak sama pewnie wiesz, bardzo będą tego potrzebowały. Trzymaj się cocosowa...

  Adaś 14.07.17r.
  Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
  Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
  Zosia :) 31.01.14r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego