X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Odmowa wykonania zabiegu.....
Odpowiedz

Odmowa wykonania zabiegu.....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 28 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja sytuacja była podobna do Twojej cocosowa. Zarodek przestała się rozwijać ok 5/6 tydzień, ale pęcherzyk rósł, a wraz z nim beta. Co chwila kontrola USG, szkoda gadać. W końcu sama poszłam i poprosiłam o skierowanie do szpitala. Zaczęłam plamić i lekarka przyjmująca mnie do szpitala stwierdziła, że jest duża szansa, że samo się zacznie, to był już ostatni dzień 10tc. Dała mi wybór, sama stwierdziłam, że poczekam, na zabieg zawsze zdążę. Z plamieniem chodziłam 2 tygodnie, w końcu nie wytrzymałam i zgłosiłam się do szpitala na zabieg. Po wszystkim naprawdę mi ulżyło. Te dwa tygodnie były straszne, ale pozwoliły mi się oswoić z tym wszystkim. Teraz czekam na pierwszą @ po...
    Trzymaj się Dziewczyno! To wszystko nie jest łatwe, ale czas leczy rany, wiem to po sobie, za chwilę zaczniesz myśleć o tym wszystkim nieco inaczej i tego Ci życzę!

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj beta spadła i poszłam na zabieg.Dziś wypuścili mnie do domu. dzieki dziewczyny za rady i słowa wsparcia...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 30 lipca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudny czas teraz przed Tobą, strata bardzo boli i nie da się tak po prosu żyć dalej, bo zawsze ta mała kruszynka jest obecna w myślach, ale z własnego doświadczenia wiem, że za jakiś czas i Ty będziesz w stanie wspierać i udzielać rad dziewczynom, które, jak sama pewnie wiesz, bardzo będą tego potrzebowały. Trzymaj się cocosowa...

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ