X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Okres czy jednak coś było?
Odpowiedz

Okres czy jednak coś było?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam drugi wątek tutaj, bo jakaś rozkojarzona jestem i nie zauważyłam, że jest dział o poronieniach.

    Dziewczyny, dostałam wczoraj @ (dzień opóźnioną niż zawsze) i dodatkowo bolesną STRASZNIE. Cały dzień leżałam w łóżku i wyłam. Dwie No-spy nie pomogły nic a nic. Nigdy nie mam żadnych bóli... No, może pierwszego dnia lekkie kłucie zanim się @ pojawiła, a teraz? Masakra... Na dodatek okropne i duże skrzepy krwi, nigdy tak nie mam.

    Zastanawiam się czy oby nie doszło do zapłodnienia, ale się nie utrzymało, bo 7dpo miałam bardzo niski progesteron. Robię od pół roku testy owulacyjne i nic nie wychodziło aż do ostatniego cyklu właśnie (chyba pomogła dieta, bo jestem gruba i cały luty zdrowo się odżywiałam) - kreska co prawda nie była ciemniejsza, ale była widoczna, a wcześniej nawet cienia nie było. Staraliśmy się intensywnie, ale jak zrobiłam te badania to gin-endo od razu powiedziała, że nie są dobre i nawet nie sądziłam, że mogłoby się udać...

    Co o tym myślicie? Czytałam, że niektórym dziewczynom wychodzą skrzepy, jeśli nie udaje się implantacja zarodka. Czy u mnie może być podobny problem? Nie jestem jeszcze zbyt zaawansowana w tych wszystkich procesach ciążowych, bo dopiero zaczęłam się badać i wyszło, że prolaktyna trochę za wysoka i progesteron za niski... Szkoda, że tak późno się za to zabrałam, ale lepiej późno niż wcale.

    Dodam, że jestem już po jednym poronieniu jakoś po 7 tygodniu ciąży, 1,5 roku temu. Wtedy beta słabo rosła i nie było nic widać na USG. Dopiero po 2 tygodniach się unormowało, widać było, że ciąża rozwija się prawidłowo i nagle... Poronienie...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ