X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie OSPA WIETRZNA-szczepiania, przeciwciała
Odpowiedz

OSPA WIETRZNA-szczepiania, przeciwciała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaasiaK Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Ciąże straciłam w 9 tyg(łyżeczkowanie 10.12.15r) a w lutym zachorowałam na półpaścu-tak stwierdził lek. rodzinny..Ja jednak wykonałam przeciwciała na ospę i zarówno IGG i IGM ujemne, czyli nie chorowałam na ospę.
    I teraz pytanie do Was? Sprawdzałyście przeciwciała przed ciążą? Jesteście pewne że chorowałyście? Czy może ginekolog zalecił Wam szczepienia?
    Nie chcę znów przekładać ciąży o kolejne pół roku, bo nie wiadomo jak to się skończy a czas leci...

    12.2015 9 tc
    05.2016 5 tc cb

    Hashimoto, ANA1 1:160, MTHFR C677 t heterozygota
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co niewiem, ale chyba raczej większość kobiet (jak i mężczyzn,wiadomo) ma to przechorowane..,tą chorobę trudno po prostu nie zauważyć..jeśli nie chorowałaś,to może warto zrobić szczepienia..szczególnie jak masz jakiś kontakt z dziećmi..

    a widzisz,ja dowiedziałam się ostatnio że przechodziłam cytomegalię,niestety to nie chroni mnie przed wtórnym zakażeniem (nie tak jak przy ospie),wirus może się reaktywować w każdym momencie i może prowadzić do poronień..choroba niewyleczalna,szkoda że badania na nią nie są obowiązkowe..

    ostatnio ginekolog mi powiedział że bardzo duża liczba poronień spowodowana jest również przez wirusy

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 5 marca 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzałam koszt nie duży, a chociaż glowa spokojna że zrobiłam wszystko co mogłam

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ