X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Owulacja przy tabletkach anty
Odpowiedz

Owulacja przy tabletkach anty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Postanowiłam po swoim przejściu na jakiś czas przyjmować tabletki. Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Po porodzie jestem 3miesiace i 2dni. Termin do gina mam odległy, wiec tabletki zaczęłam przyjmować sama- te co miałam zapisane juz kiedyś wcześniej. To co mnie zastanawia to to, ze mam normalne objawy owulacji (dopiero za 6 tabletek mam odstawiać na krwawienie), a z tego co wiem owulacji przy tabletkach być nie powinno. Czy mimo brania tabletek po takim okresie po porodzie (martwym) moze cos sie poprzestawiać hormonalnie i nie ma pewności zabezpieczenia?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tabletki rozpoczelas brać w 1 dniu miesiączki?

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    A tabletki rozpoczelas brać w 1 dniu miesiączki?

    Tak

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie powinnaś mieć owulacji teoretycznie. Ale tabletki też nie dają 100% gwarancji.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki nie dają 100% gwarancji, tym bardziej gdy występują jakieś czynniki mogące osłabić ich działanie (nie wiem czy takie u ciebie występują). Ja w moja druga ciąże zaszłam biorąc tabletki antykoncepcyjne. W między czasie byłam dwa razy chora i miałam antybiotyki. Nagle okazało się, ze jestem w ciąży.

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ