X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Perły Księżniczki po poronieniu
Odpowiedz

Perły Księżniczki po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    obecnie jestem ponad 2 miesiace po porodzie w 19 tyg (martwe dziecko) i zabiegu łyżeczkowania. Kolejny okres był znów obfity i wychodziło dużo skrzepów. Oprócz tego w pochwie od kilku lat mam torbiel śluzową. Znalazłam na internecie informacje dot. pozytywnego działania tych perelek. Czy któraś z was może wypowiedzieć się na temat tego specyfiku? Ktoś stosował?

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ