X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwsza miesiączka
Odpowiedz

Pierwsza miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 25 września 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    możecie opowiedzieć jak to u Was wyglądało? Kiedy dostałyście pierwszą miesiączkę po poronieniu? Czy miałyście jakieś objawy poprzedzające @? U Mnie poronienie zaczęło się 3 września, krwawienie trwało niecały tydzień, od tamtej pory nic,zero jakichkolwiek bóli, może przez kilka dni było trochę więcej śluzu ale tak to nic. Jak to u Was było?

  • Nina777 Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 26 września 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem po łyżeczkowaniu i u mnie równo po 40 dniach dostalam pierwszy okres. Po dwa tygodniach przed okresem pojawiła się u mnie jakby owulacja, ale z dość nietypowym silnym bólem. Bol sie utrzymywał pare dni, więc coś mnie tknęło i poszłam do lekarza, który stwierdził torbiel krwotoczna na jajniku. Natomiast przed samym okresem nie miałam żadnych typowych objawów okołookresowych.

    Blue1991 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2023r.

    08/23 poronienie zatrzymane 9 tc
    ponowne starania od listopada zakończone II w grudniu <3
    30.12 beta 136,8
    02.01 beta 534,9
    16.01 pierwsza wizyta CRL 5,6mm i FHR + <3
    13.02 wizyta

    Dodatkowo: mięśniak podsurowicówkowy, mutacja hetero MTHFR , diagnostyka nadpłytkowości samoistnej
  • Ania.x Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 26 września 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Miałam łyżeczkowanie. Ja po 23 dniach dostałam plamienia, trwaly do 30 dnia. A miesiączkę mialam dopiero po 42 dniach. Była bolesna, ale zawsze takie mam i bardzo obfita. Na pewno był to u mnie cykl bezowulacyjny, mialam niepękniety pecherzyk- co zauważył lekarz w 30 dniu. Objawów nie mialam żadnych, a przed ciążą zawsze bolały mnie piersi.

    Blue1991 lubi tę wiadomość

    💔 06/23 Aniołek- 10 tydz.
    💔12/23 cb
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 26 września 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łyżeczkowania nie miałam, poronienie było samoistne, wszystko oczyściło się samo, byłam nawet zdziwiona,że to krwawienie trwało tak krótko. Od tamtej pory właśnie nic, zero jakichkolwiek objawów,nie wiem nawet czy miałam owulacje czy jestem przed.. no nic pozostaje Mi chyba cierpliwie czekać.

    Ania.x lubi tę wiadomość

  • Ania.x Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 26 września 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nasze organizmy muszą dojść do siebie po tym wszystkim. Aktualnie mam drugi cykl po zabiegu, jestem w 36 dniu i albo zaczyna mi się okres, albo mam plamienia.
    Więc spróbuj na spokojnie poczekać. Wiem że to duży stes...

    💔 06/23 Aniołek- 10 tydz.
    💔12/23 cb
  • Katikat Autorytet
    Postów: 255 183

    Wysłany: 30 września 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Ja łyżeczkowania nie miałam, poronienie było samoistne, wszystko oczyściło się samo, byłam nawet zdziwiona,że to krwawienie trwało tak krótko. Od tamtej pory właśnie nic, zero jakichkolwiek objawów,nie wiem nawet czy miałam owulacje czy jestem przed.. no nic pozostaje Mi chyba cierpliwie czekać.
    Ja poszłam tydzień po poronieniu na usg I już miałam jajniki do kolejnej owu i po dwóch tygodniach przyszła miesiączka. Kolejne juz rowno co 28 dni. Idz najlepiej i sprawdź co tam się dzieje.

    Ja mam pytanie jak Wasze kolejne okresy wyglądały? Bo ja tylko raz na jakiś czas miałam kiepskie i mocne. Teraz już 3ci po poronieniu i masakra pierwsze dni. Prawie mdleje i dużo glutów mam. Wcześniej tak nie bylo a teraz każdy mam taki mocny.

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
    3 transfer ❄️ encorton neoparin cykl sztuczny 16dc
    7dpt beta <2,3
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 30 września 2023, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Ja poszłam tydzień po poronieniu na usg I już miałam jajniki do kolejnej owu i po dwóch tygodniach przyszła miesiączka. Kolejne juz rowno co 28 dni. Idz najlepiej i sprawdź co tam się dzieje.

    Ja mam pytanie jak Wasze kolejne okresy wyglądały? Bo ja tylko raz na jakiś czas miałam kiepskie i mocne. Teraz już 3ci po poronieniu i masakra pierwsze dni. Prawie mdleje i dużo glutów mam. Wcześniej tak nie bylo a teraz każdy mam taki mocny.

    Byłam u lekarza tydzień po poronieniu, wszystko się oczyściło, endometrium odpowiadające pierwszej fazie cyklu. Dziś 28 dzień od pierwszego dnia krwawienia ale cisza, czekam dalej.

    Miałaś może jakieś objawy zapowiadające nadchodzący okres?

  • Ania.x Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 30 września 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Ja poszłam tydzień po poronieniu na usg I już miałam jajniki do kolejnej owu i po dwóch tygodniach przyszła miesiączka. Kolejne juz rowno co 28 dni. Idz najlepiej i sprawdź co tam się dzieje.

    Ja mam pytanie jak Wasze kolejne okresy wyglądały? Bo ja tylko raz na jakiś czas miałam kiepskie i mocne. Teraz już 3ci po poronieniu i masakra pierwsze dni. Prawie mdleje i dużo glutów mam. Wcześniej tak nie bylo a teraz każdy mam taki mocny.

    Teraz mam drugi okres po zabiegu i jest lżejszy niż ten pierwszy. Jest wręcz podobny do tych z przed ciąży. Tylko że ja zazwyczaj mialam bolesne, trochę glutów i skrzepów też. Więc u mnie to gdzieś tam standardowe.

    💔 06/23 Aniołek- 10 tydz.
    💔12/23 cb
  • Katikat Autorytet
    Postów: 255 183

    Wysłany: 2 października 2023, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue1991 wrote:
    Byłam u lekarza tydzień po poronieniu, wszystko się oczyściło, endometrium odpowiadające pierwszej fazie cyklu. Dziś 28 dzień od pierwszego dnia krwawienia ale cisza, czekam dalej.

    Miałaś może jakieś objawy zapowiadające nadchodzący okres?
    Taki standardowy bol brzucha ze 2 dni przed

    Hsg niedroznosc 1 jajowodu
    Mutacje acard
    Dr J. błędna diagnoza pcos I cała apteka suplementow które nic nie daly
    2 iui nieudane
    1 transfer swierzy ❌
    Histeroskopia i wykryty stan zapalny I dużo kom NK
    2 transfer ❄️ encorton neoparin
    11dpt beta 308
    25dpt pęcherzyk
    34dpt serduszko ledwo zipie
    42dpt ❌
    3 transfer ❄️ encorton neoparin cykl sztuczny 16dc
    7dpt beta <2,3
  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 6 listopada 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wracam do wątku. Pierwszą miesiaczke po poronieniu dostałam 6 października... Problem polega na tym, że od tamtego momentu, miałam już 3 krwawienia... wczoraj zaczęło się trzecie... miała któraś z Was podobnie? Myślicie,że po poronieniu mogą być takie anomalie,dopóki wszystko się nie unormuje? Czy raczej powinnam udać się do lekarza? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 6 listopada 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że powinnaś to skonsultować z lekarzem. Może masz torbiel lub inne komplikacje. Ja po poronieniu miałam problem właśnie z za długimi cyklami, a za częste krwawienia to zawsze wskazane żeby sprawdzić czy nie dzieje się coś złego.

    Nina777 lubi tę wiadomość

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ