X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwsza miesiączka po poronieniu
Odpowiedz

Pierwsza miesiączka po poronieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • New_Girl Debiutantka

Wysłany: 23 marca, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Po poronieniu i łyżeczkowaniu wydaje mi się, że wreszcie dostałam miesiączki, chociaż poziom bety, który mega długo spada bo od stycznia, wynosi 7.
    Miesiączka trwała 7dni, ale teraz jakby pozostało samo plamienie, głównie zauważalne przy podcieraniu.
    Czy to normalne? Miałam robione USG przed miesiączką i niby macica dobrze oczyszczona.

• Tony Autorytet

Wysłany: 23 marca, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIerwsze miesiączki po poronieniu zazwyczaj są inne niż przed ciążą, mogą być bardziej obfite lub bardziej skąpę, mogą być przedłużające się, często są plamienia. Ja miałam takie plamienia przed i po okresie przez trzy kolejne miesiączki, także to jest normalne. Co do bety - na Twoim miejscu skontrolowałabym jeszcze po tygodniu. Bo gdyby zaczęła rosnąc to byłoby to niepokojące.

New_Girl lubi tę wiadomość

GkHop2.png
    👱🏼‍♀️31 - PAI-1 homozygota 🧔🏻30
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    17.03.22 - ⏸️
    28.09.22 - 2091g ♀️🥰
  • New_Girl Debiutantka

Wysłany: 23 marca, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    PIerwsze miesiączki po poronieniu zazwyczaj są inne niż przed ciążą, mogą być bardziej obfite lub bardziej skąpę, mogą być przedłużające się, często są plamienia. Ja miałam takie plamienia przed i po okresie przez trzy kolejne miesiączki, także to jest normalne. Co do bety - na Twoim miejscu skontrolowałabym jeszcze po tygodniu. Bo gdyby zaczęła rosnąc to byłoby to niepokojące.
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, nieco mnie uspokoiłaś!
    Betę kontroluję od samego początku, na całe szczęście spada chociaż bardzo bym chciała żeby już spadała do zera :(

• Pomarańcza Autorytet

Wysłany: 23 marca, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    New Girl, ja miałam podobnie z beta, po kolejnym okresie miałam już negatywną, także spokojnie, wyzeruje się, jest już blisko. Grunt że spada 🙂
    Ja miesiączkę po poronieniu miałam właściwie normalną, a też coś musiało się oczyścić. Raz rzeczywiście miałam spory skrzep, poza tym miesiączka raczej ani mi się nie wydłużyła ani nie skrocila. Ale dziewczyny różnie mają,z tego co zauważyłam u innych zazwyczaj druga, trzecia miesiączka jest w normie 🙂

New_Girl lubi tę wiadomość

Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    blk-preg.png
  • Dina Przyjaciółka

Wysłany: 15 kwietnia, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie o tą kontrolę bety po zabiegu. To już moje czwarte poronienie, do tej pory nikt mi nie zlecał kontroli, tym razem po raz, pierwszy. 26 dni po zabiegu wyszło mi 6,26, jeszcze nie miałam miesiączki
    Co mi daje ta informacja?
    Myślałam, że stresy mam za sobą 😔

4 poronienia zatrzymane ok. 10 t. c.
    2018 - wada
    2019 - nie wiadomo
    2020 - wada
    03.2022 - wada

Nasze kariotypy ok, oboje 37 l
    Hashimoto, IO
    AMH 3,6
    Lipiec 2022 - start IVF, 9 komórek, 5 ❄️➡️PGD➡️aneuplodie
  • Anka94 Ekspertka

Wysłany: 15 kwietnia, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiam czy powinna kontrolować te betę i właściwie po co , jestem dopiero tydzień po zabiegu,straciłam ciążę w 12tyg. Wizytę u mojego ginekologa mam dopiero za 12tyg

ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Babulka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę trzeba kontrolować, zeby wykluczyć zaśniad lub ewentualne pozostałości w macicy lub poza nią. Powinna generalnie spadać, tempo może być różne. Te końcowe wartości najdłużej spadają.

Dina lubi tę wiadomość

0zCCp2.png
    MbKpp2.png
  • Anka94 Ekspertka

Wysłany: 15 kwietnia, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo 😵‍💫,a ja myślałam,że jak przeżyłam szpital to już będzie dobrze

Dina lubi tę wiadomość

• Babulka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, to tylko profilaktyka, w większości przypadków wszystko jest w porządku.

Dina lubi tę wiadomość

0zCCp2.png
    MbKpp2.png
  • Zula36 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 13:07

f06b5cd4c4.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 38 lat 🤦🏼‍♀️
  • Anka94 Ekspertka

Wysłany: 15 kwietnia, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Anka a masz już wynik hp? W moim przypadku w wycinku było sporo trofoblastu stąd kontrola bety po 2 miesiącach aby wykluczyć zasniad częściowy. Jeśli wynik będzie u Ciebie ok to nie musisz się martwić. Tak jak dziewczyny piszą niskie wartości wolno spadają i wszystko zależy od normy w labie. W moim zera nie ma w zakresie.

Nie mam jeszcze wyników, jestem tydzień po zabiegu a w szpitalu powiedzieli żeby dzwonić za 2-3tyg,mam nadzieję że będe już miała wynik na wizytę u ginekologa,może dowiem się czegoś więcej. Mam tylko nadzieję że cykl mi się bardzo nie rozjeździe.Przed ciąża miałam dość długie, nieregularne, jak zaczęłam się starać o dziecko lekarz zalecił mi ovulomed max i sporo mi to pomogło.

• Roksana65 Nowa

Wysłany: 10 maja, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem ponad 4 tygodnie po zabiegu. 05.05 dostałam brązowych plamień i 06.05 jednorazowo poleciała mi krew i do dnia dzisiejszego mam lekkie brązowe plamienia. Jedynie co to w środku jest ciemno brązowy śluz. Czy któraś z was miała podobna sytuacje? Wspomnę ze 2 tyg po zabiegu byłam na kontroli i było wszystko okej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ